Liberec – Slavia Plzeň 9:3 (kon.) | Ostrava – Olomouc 7:2 (kon.) | Ne – Chodov 3:5 (kon.)
Střešovice – Vítkovice 1:5 (kon.)
Crazy girls FBC Liberec
9:3 (1:2, 1:1, 7:0)
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň
Sobota 06.10.2018, 14:00 • ZŠ Dobiášová Liberec • ČEZ Extraliga žen • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů. (15:54:07)

Nejlepší hráčky utkání:
    Lucie Veidlová (FBC Liberec) a Kateřina Fialová (Slavia Plzeň).

A máme tu konec zápasu. Plzeň dokázala 2 třetiny vzdorovat papírovým předpokladům, když vedla 2:3. Ve třetí třetině se Liberec neskutečně zvedl, vstřelil 7 branek a připsal si první vítězství v této sezóně. Naopak Plzeň dlouhou dobu sahala minimálně po bodu,ale po 6ti kolech zůstává stále bez bodu.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 21, Hosté – 25.

59:30
    Liberec kombinuje s míčkem na polovině soupeře.

58:49
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí tým přidává další branku.Mlejnková našla na středu postavenou HANU KONÍČKOVOU, která to nemohla na druhou tyč trefit lépe. Asistence: Michaela Mlejnková

58:10
    Michaela Mašková naběhla s míčkem do 3 protihráček a okamžitě o něj přišla.

57:52
    Bárková už je zpátky na nohou a míří na střídačku.

57:52
    Na zemi zůstává ležet Bárková s Böhmovou, hostující hráčka se již zvedla a vrací se na střídačku.

56:30
    Suková našla skákavou nahrávkou volnou Nikolu Staňkovou,ale její pokus minul klec.

55:40
    Andrea Košťálová zakončovala z rohu velkého brankoviště, ale její pokus Lerchová kryje.

55:10
    Plzeň se teď usadila na polovině soupeře.

54:20
    Mlejnková dostala míček na středu od Leierové,ale netrefila branku.

53:40
    Lerchová si dobře došla pro míček skákající v brankovišti a uklidnila hru.

51:20
    Julie Volkmannová napřáhla ke střele z velké vzdálenosti, Lerchová chytá.

50:10
    Dostalíkové propadl míček na středu a hostující hráčka běžela sama na branku,ale Dostalíková kopla do vrtule a v poslední chvíli míček odpálila.

49:51
    Střela Dostalíkové od mantinelu zamířila nad branku.

48:50
    Leierová si pomohla u mantinelu nedovolené a Plzeň má rozehrávku v rohu soupeře.

47:50
    Plzeňské hráčky se po timeoutu uklidnily a po delší době se dostaly do útoku.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 9. Koníčková (Leierová), 39. M. Mlejnková (Veidlová), 41. Koníčková, 41. Koníčková (M. Mlejnková), 42. Veidlová, 44. M. Mlejnková (Veidlová), 45. M. Mlejnková (Koníčková), 46. Horáková (Bárková), 59. Koníčková (M. Mlejnková) – 2. Mašková (Šnebergrová), 10. Böhmová (Košťálová), 38. Böhmová (Koulová)

Crazy girls FBC Liberec: Lerchová (Štěpánová) – Rumlová, Ljachová, Leierová, Koníčková, Foffová – Dostalíková, Zelníčková, Zíková – Tomanová, Veidlová, M. Mlejnková – Chodurová, Horáková, Bárková.
    FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: Fialová (Fišerová) – Nachtmanová, Havlová, Koulová, Vostracká, Volkmannová, Krňoulová – Křemenáková, Mašková, Suková – Staňková, Drugdová, Böhmová – Šnebergrová, Vaníčková, Přerostová – Košťálová.

Rozhodčí: Kateřina Hátlová, Lenka Jansová