Jokerit – Petrohrad 2:6 (kon.) | Soči – Minsk 4:3 (po pr.) | Čerepovec – N.Novgorod 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:0 (kon.) | Jaroslavl – Kazaň 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Viťaz 2:3 (po pr.)
Spartak Moskva
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 06.10.2018, 16:00 • VTB Ice Palace (Moskva) • KHL

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:31:53)

Československá stopa v utkání:
    Robin Hanzl: 18:11, 0+0
    Julius Hudáček: 3 inkasované branky, 24 zásahů
    Marek MIklík: 10:41, 0+0

Střely na bránu: 22-27

Sledovali jsme utkání mezi Spartakem Moskva a Viťazem Čechov, který končí výhrou hostů 2:3 po prodloužení. Jako první se v 39.minutě prosadil Sjomin, jenže v 50.minutě srovnal Provolnev. V 57.minutě se Radulič radoval z vítězné trefy, ovšem třináct sekund před koncem vyrovnal Maxwell. Prodloužení netrvalo dlouho, protože po dvaceti osmi sekundách vstřelil vítěznou branku Sjomin. Hlavní hvězdou utkání je Sjomin, který vstřelil dvě branky a na jednu přihrál.

60:28 Alexandr SJOMIN - 2:3

60:28
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ALEXANDR SJOMIN, který pěknou střelou zápěstí překonává podruhé v tomto utkání Hudáčka a stává se hvězdou utkání! Asistence: Alexandr Jevsejenkov.

60:04
    Na začátku prodloužení jsou na puku hosté, což je velká výhoda.

60:01

Třetí třetina nám nabídla zřejmě nejlepší hokej z celého utkání. V 50.minutě srovnal na 1:1 domácí Provolnev, jenže v 57.minutě poslal hosty do vedení Rendulič. Vypadalo to na výhru Viťazu, jenže třináct sekund před koncem se prosadil Maxwell a posílá tak zápas do prodloužení!

Spartak právě vstřelil branku!
    Tak to je fantazie! Spartak zatlačil svého soupeře a přichází odměna. Autorem branky je BEN MAXWELL, který posílá toto vyrovnané utkání do prodloužení. Asistence: Ilja Zubov a Andrej Kutějkin.

59:31
    Spartak hraje bez brankáře. K zakončení se dostal Ilja Zubov, jenže jeho pokus z dobré pozice lapil Ortia.

59:01
    Viťaz dokázal vyhodit puk přes všechny čáry a jen jedna minuta je dělí od dalších dvou bodů do tabulky.

58:17
    Spartak opět drží puk ve svém útočném pásmu, jenže Ortia moc zákroků nemá. V celém utkání čelil pouze dvaceti střelám.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 50. Provolněv (Daugavinš, Maxwell), 60. Maxwell (Zubov, Kutějkin) – 39. A. Sjomin (Kokarev, S. Romanov), 57. Rendulić (A. Sjomin, Voronkov), 61. A. Sjomin (Jevsejenkov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Grigorev, Kutějkin (A), Gončarov, Provolněv, Kalinin (C), Dyblenko, V. Sorokin – Daugavinš, Maxwell, Chochlačov – R. Hanzl, Karsums, Kosov – Truňov, Nikoncev, Zubov – Talalujev, Šalagin, Šaškov – Kotljarevskij.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Jepišin, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, S. Romanov, Golovkov – Rendulić, M. Aaltonen, A. Sjomin – Makejev, Hrivík, Stoljarov – Švec-Rogovoj, Kokarev, N. Komarov – Mojsejev, Vyglazov, P. Černov.

Rozhodčí: Maxim Sidorenko, Martin Franeux- Dmitrij Golyak, Ivan Dedyulya