Liberec – Olomouc | 4:3 (po pr.) |
Ústí n/L – Prostějov | 4:5 (kon.) | | | Litoměřice – Přerov | 4:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Slavia | 5:6 (kon.) |
Poruba 2011 – Jihlava | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Havířov – Kadaň | 3:5 (kon.) | | | Třebíč – Motor ČB | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Vsetín – Benátky n/J | 5:1 (kon.) |
Columbus – Carolina | 1:3 (kon.) | | | Los Angeles – San Jose | 2:3 (po pr.) | | | New Jersey – Edmonton | 5:2 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 3:4 (po pr.) | | | Třemošná – PZ Kladno | 5:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Tábor | 4:6 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 8:7 (1:0 po s.n.) | | | Havířov – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Kobra | 2:3 (kon.) |
Žďár n/S – Pardubice | 1:7 (kon.) | | | Technika Brno – Vítkovice | 0:5 (kon.) | | | Jihlava – Mountfield HK | 1:0 (kon.) |
HK MD Šumperk – Zlín | 4:5 (kon.) |
Jokerit – Petrohrad | 2:6 (kon.) | | | Soči – Minsk | 4:3 (po pr.) | | | Čerepovec – N.Novgorod | 2:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Nižněkamsk | 3:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Kazaň | 2:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Viťaz | 2:3 (po pr.) |
Znojmo – Innsbruck | 2:6 (kon.) |
Česko – Norsko | 4:0 (kon.) |
Salzburg – Žďár n/S | 7:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 6:3 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 4:1 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 2:5 (kon.) |
Vítkovice – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 7:4 (kon.) |
Přerov – Zlín | 6:3 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Řisuty – Jablonec n/N | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Letňany | 4:2 (kon.) | | | Sokolov – Nymburk | 2:6 (kon.) |
Bílina – Vrchlabí | 5:6 (po pr.) | | | Mostečtí Lvi – Trutnov | 5:3 (kon.) | | | Děčín – Dvůr Králové n. L. | 4:3 (po pr.) |
Kobra – Kolín | 3:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – SHK Hodonín | 6:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Orlová | 4:2 (kon.) | | | Písek – Šumperk | 2:1 (kon.) |
Žďár n/S – Opava | 2:3 (po pr.) | | | Pelhřimov – Kopřivnice | 3:4 (po pr.) | | | Tábor – Nový Jičín | 2:4 (kon.) |
David Servis – Val. Meziříčí | 8:6 (kon.) |
Nový Jičín B – Frýdek-M. "B" | 1:2 (po pr.) | | | Černošice – Čáslav | 6:7 (kon.) | | | Králův Dvůr – Žabonosy | 4:2 (kon.) |
Veselí nLuž. – Radomyšl | 5:2 (kon.) | | | Milevsko – Humpolec | 9:3 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 18:4 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 4:8 (kon.) | | | Velká Bíteš – Rosice | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Březina – Blansko | 2:5 (kon.) |
Břeclav – Uničov | 4:3 (po pr.) | | | Uh.Brod – SHKM Hodonín | 4:7 (kon.) | | | SK Karviná – H. Benešov | 9:1 (kon.) |
Krnov – Wolves Č. Těšín | 4:1 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Bohumín | 0:4 (kon.) | | | Mělník – V.Popovice | 5:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Kroměříž | 11:4 (kon.) | | | Příbram – Poděbrady | 3:4 (kon.) | | | HC Domažlice – Třemošná | 6:4 (kon.) |
Trstěnice – HC Baník Sokolov B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kralupy n. Vltavou – Lev Benešov | 3:10 (kon.) | | | Kaznějov – HC Rokycany | 3:7 (kon.) |
Neratovice – Mladá Boleslav B | 4:7 (kon.) | | | Kobra Praha B – HC TNP Praha | 1:3 (kon.) |
Studénka Sledge – SHK Mustangové | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 6:0 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 1:3 (kon.) |
Roudnice – HC Lovosice | 9:4 (kon.) |
po s.n. (1:0)
HC Energie Karlovy Vary
3:2
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
64:19
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kvapil – 2 min., vysoká hůl).
|
|
61:35
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., podrážení).
|
|
38:46
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Černý – 2 min., vysoká hůl).
|
|
36:22
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petrov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
31:27
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Novák – 2 min., držení).
|
|
11:40
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimek – 2 min., nesportovní chování).
|
|
07:27
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Přibyl – 2 min., sekání).
|
|
02:00
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Čermák – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
3. Křemen (Prošek), 15. Bernáth, rozh. náj. Záruba – 21. Bláha (Čermák, Zich), 53. Jelínek (Zich)
Rozhodčí: Miroslav Petružálek – Rudolf Tichý a Petr Fiala
Diváci: 101
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Bednář (Kašpar) – Bernáth, Cankov, Klejna, Přibyl, Kořán, Pohanka, Tureček, Novák – Záruba, Maydl, Prošek, Petrov, Křehlík, Holub, Černý, Křemen, Jílek.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Volráb, Šmatlák, Flachs, Veber, Zich – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach, Čermák.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Volráb, Šmatlák, Flachs, Veber, Zich – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach, Čermák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Miroslav Petružálek – Rudolf Tichý a Petr Fiala
Diváci: 101
Adam Dořák