Kladno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Třemošná – PZ Kladno 5:4 (kon.) | Č. Budějovice – Tábor 4:6 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 8:7 (1:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 4:1 (kon.) | Sparta – Kobra 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pardubice 1:7 (kon.) | Technika Brno – Vítkovice 0:5 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 1:0 (kon.)
HK MD Šumperk – Zlín 4:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:0 (1:0, 0:0, 0:0 - N 0:0 - 0:1)
Mountfield HK
Sobota 06.10.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    Rozhodující nájezd zaznamenal ve čtvrté sérii LUKÁŠ PAJER, když rozhýbal Maláče a poslal puk do volné části branky.

62:54
    Parádní teč Marka Chvátala skončila přesně na betonech Tichého, který je sklapl včas.

51:01
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Králik – 2 min., podrážení).

48:15
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kravec – 2 min., sekání).

42:29
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Králik – 2 min., sekání).

38:34
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Sapík – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).

35:16
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Marha – 2 min., faul loktem).

32:49
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vranka – 2 min., nedovolené bránění).

25:02
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Gaspar – 2 min.).

21:32
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pavlata – 2 min., hákování).

17:24
    Výborný zákrok domácího gólmana. Mountfield HK jel na něj v situaci dva na nikoho. Petr Moravec vzal odpovědnost na sebe, najel si do blízkosti branky a mířil do pravé šibenice, kam dal Filip Maláč rameno.

16:54
    Přesilovka Dukly pět na tři bude trvat jen pět sekund, poté se první vyloučený královehradecký plejer vrátí na led a na lavici trestů zůstane jen Matěj Beneš, který nyní dostává dvě minuty za háček.

Na vyloučení: 2-2.

14:59
    Tím spíš, že si nyní za hraje přesilovou hru. Matěj Giesl si odsedí dvě minuty kvůli hákování.

Na vyloučení: 2-1.

12:57
    Už to vypadalo na další dvě minuty za podrážení pro jihlavského hráče, ale jeden z hokejistů Mountfieldu HK zřejmě řekl sudímu, že se o žádný faul nejednalo a sudí tak bere dvouminutový trest pro domácí zpět. Krásné to gesto!

12:02
    Dukla právě vstřelila branku!
    Už je to podobné jako A-tým Dukly, kterému se daří v oslabeních. Podobně si nyní vedli i dorostenci. Pavelec a Zdarsa ujeli do situace dva na jednoho, první jmenovaný předložil parádní pas ŠIMONU ZDARSOVI a ten se trefil nad vyrážečku gólmana. Asistence: Daniel Pavelec.

11:34
    Druhá přesilová hra pro Mountfield HK a teď se domácí asi oprávněně trošku zlobí. Sudí Jakub Macák totiž viděl, že Filip Maláč v domácí brance podrážel soupeře, byť to spíše vypadalo, že gólman Dukly hrál puk. Dvě minuty za něj odsedí David Michalčuk.

Na vyloučení: 2-0.

08:08
    Hosté jsou zatím lepší a nyní si zahrají i přesilovou hru, jelikož Marek Chvátal míří na trestnou lavici za

Na vyloučení: 1-0.