Řisuty – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Klatovy – Letňany 4:2 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:6 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 5:6 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Trutnov 5:3 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 4:3 (po pr.)
Kobra – Kolín 3:7 (kon.)
HC Děčín
4:3 (2:3, 0:0, 1:0 - 1:0)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 06.10.2018, 18:00 • Zimní stadion Děčín • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 8. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:24:11)

Je dobojováno, Medvědi vteřinu před koncem třetí třetiny neměli ani bod, nakonec mají dva. Vynutili si prodloužení a v jeho druhé minutě ho rozhodli. Hosté tak z děčínského ledu odjedou s bodem jedním.

61:44
    Děčín právě vstřelil branku!
    JAN KALTENBÖCK si nabruslil na levou stranu a svou střelou dokázal prostřelit Čápa. Rozhoduje tak o bonusovém bodu navíc pro děčínský tým – 4:3. Asistence: Zdeněk Petráš a Martin Tůma.

60:35
    Navarra se dostal do útočného pásma, byl ale tísněn dvojicí hráčů na straně hostů a ti hned míří do útočného pásma.

60:01

Domácí si tak doslova vynutili prodloužení v hodině dvanácté. To se bude hrát pět minut ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

59:59
    A tento tah Medvědům vyšel. A podruhé dnes vteřinu před vypršením periody dávají branku. PAVEL KORDULE byl v těsné blízkosti Čápa a z levé strany našel skulinku mezi jeho betonem a pravou tyčí. Poté tam nekompromisně puk poslal – 3:3. Asistence: Zdeněk Petráš a Ondřej Hříbal.

59:28
    Děčínská branka je prázdná a domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:44
    Hosté drží puk co nejdále od vlastní branky a nepouštějí tak Medvědy k powerplay. Nyní se hráči Dvora Králové dopustili ofsajdu.

58:16
    Medvědi jsou v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Oliverius získal puk a vyhodil ho až před hostující klec.

57:02
    Luštinec projel celé kluziště a dostal se i do zakončení, Lavinger jeho pokus kryje a poté raději přerušuje hru.

56:16
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Pavel Zajan – 2 min., podrážení).

56:08
    Další zákrok hostujícího brankáře. Ten nyní další střelu ukryl tak, že kotouč, který už směřoval k brankové čáře, na poslední chvíli zastavil tělem!

55:28
    Hosté nyní hrají velmi takticky a zbytečně nedrží kotouč. Naopak jakmile ho získají v obranné třetině, hned ho vyhazují do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

54:41
    Pavel Kordule se ocitl tváří v tvář Čápovi a jeho dělovku pak hostující brankář kryje! Ten tak nyní hodně podržel svůj tým, protože Medvědi byli blízko vyrovnání!

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 5. Navarra (Kordule, Oliverius), 20. Kordule (Oliverius, Málek), 60. Kordule (Petráš, Hříbal), 62. Kaltenböck (Petráš, Tůma) – 13. Hoskovec (Půhoný), 15. Půhoný (Hoskovec, Faltys), 16. Fořt (Kocián, Starosta)

HC Děčín: Lavinger (Volke) – Hříbal, Málek, Kaltenböck (C) , Tenkrát, Vaněk, Balcar – Zajan, Kuchynka, Drašar, Volráb (A), Bárdoš, Amirov, Faigl, Oliverius, Petráš, Kordule, Tůma, Navarra
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Konvisser) – Vitebský (C), Matějíček, Hamerský, Tondr, Faltys, Karlík – Hoskovec, Starosta, Půhoný, Dušek, Sedláček, Zmítko, Kocián, Luštinec (A), Havlas, Fořt (A), Ježek, Valášek

Rozhodčí: Vokřál – Votrubec, Ševic