Řisuty – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Klatovy – Letňany 4:2 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:6 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 5:6 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Trutnov 5:3 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 4:3 (po pr.)
Kobra – Kolín 3:7 (kon.)
HC Kobra Praha
3:7 (0:1, 1:4, 2:2)
SC Marimex Kolín
Sobota 06.10.2018, 18:00 • Zimní stadion Kobra Praha, Praha • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 8. kolo

To je z naší strany vše. My se s Vámi loučíme. Někdy zase na viděnou. (20:06:10)

Zápas je u konec. Tým ze středočeského Kolína si domů veze cenné tři body.

V první třetině jsme mohli vidět pouze jeden gól. V 16. minutě poslal Kolín do vedení Mlčoch.

Druhá třetiny měla vše, co té první chybělo. Zejména góly a emoce. V 27. minutě se prosadil hostující Havelka. Snížení přišlo v 31. od Hlinky, pak se ale postupně trefil Semirád, Zumr a Šafránek.

V poslední třetině jsme mohli vidět góly hostujícího Šafránka a Kadlece. Za domácí se podruhé prosadil Hlinka, gól navíc přidal Pekárek.

59:50
    Hráči Kobry ještě hrozí. Deset sekund před koncem si připsali střelu na Ondřeje Martínka.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:21
    Šťastný se nacházel v ofsajdu. Tohle je drsná stopka pro rozjetý útok domácí celku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Jeden z hráčů Kobry stál v místě vyhrazeném pro brankáře. Samozřejmě, že se to neobešlo bez zdlouhavých diskuzí s hlavním arbitrem.

57:29
    Kobra hraje v plném počtu.

57:05
    Další vyhození. Přesilovky zřejmě nepatří mezi silné stránky týmu z Kolína.

56:12
    Hráčům Kobry se už podruhé podařilo vyhodit puk z obranného pásma. Teď se navíc bude vhazovat před kolínským brankářem.

55:29
    Jakub Jedlička si jde sednout na dvě minuty na trestnou lavici. Dopustil se totiž pozdního dohrání.

54:32
    Marek Němec se pokouší zakončit trestné střílení netradičně. Trefuje ale pouze plexisklo za brankou.

54:32
    Marek Němec se ujme trestného střílení. Tohle bude velká šance pro Kozly z Kolína. Byl totiž v samostatném úniku podražen jedním z domácích hráčů.

54:10
    Další pokus v podání z Kolína. Tentokrát se Marek Němec pokusil obtočit okolo branky Kobry. Pálil ale pouze do vnější sítě.

52:45
    Domácí Jedlička si dokázal povedeně zpracovat letící puk, dokonce se otočil okolo svého dotěrného obránce. Jeho přihrávka dokonce směřovala před branku Kolína. Jediný háček byl v tom, že se široko daleko žádný z domácích hráčů nenacházel.

51:46
    Utkání se hraje ve velmi rychlém tempu. Puk lítá z jedné strany hřiště na tu druhou. Ani jeden z týmů si není ale schopen vybudovat konstruktivnější útok.

Dnešní utkání sleduje 183 diváků.

49:11
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Gólová hitparáda se opět rozjíždí! Tentokrát se v dresu Kolína prosadil ANTONÍN KADLEC, který povedenou střelou z modré lajny propálil jinak poměrně dobře chytajícího Davida Nováka. Asistence: Němec, Mandrik

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 31. Hlinka (Jedlička, Tuma), 47. Hlinka (Tuma, Jedlička), 48. Pekárek (Šťastný, Drahorád) – 16. Mlčoch (Hanzl, Malý), 27. Havelka, 32. Semirád (Pýcha, Kozák), 32. Zumr (Malý, Pilný), 34. Šafránek (Semirád, Kozák), 47. Šafránek (Pýcha, Semirad), 50. Kadlec (Němec, Mandrik)

HC Kobra Praha: Novák (Mouček)– Drahorád, Skočovský, Semrád, Schejbal, Verbík J., Verbík R. (A) – Pekárek, Matějka, Šmerha, Hanták, Jedlička, Nestrašil, Tuma, Šteiner Dom. (K), Slabý, Chlapík, Kasík, Šteiner Dav., Šťastný, Hlinka
    SC Marimex Kolín: Martínek (Sejpal) – Havelka, Jurnečka, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták, Mlčoch – Mandrik, Kozák, Zumr (A), Němec, Semirád, Malý (K), Martínek, Kadlec, Netušil, Šafránek (A), Pilný

Rozhodčí: Šperl – Marek, Tasch