Řisuty – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Klatovy – Letňany 4:2 (kon.) | Sokolov – Nymburk 2:6 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 5:6 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Trutnov 5:3 (kon.) | Děčín – Dvůr Králové n. L. 4:3 (po pr.)
Kobra – Kolín 3:7 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:3 (2:0, 3:1, 0:2)
HC Trutnov
Sobota 06.10.2018, 17:30 • A-Benet aréna • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 8. kolo

Domácí si náskok vypracovali v prvních dvou třetinách. Hosté sympatickým výkonem v poslední třetině snížili a zdramatizovali utkání. Hattrick vstřelil již v druhém zápase za sebou Martin Mical. To je z A-Benet arény vše (19:49:04)

57:02
    Hostující Semorád trefuje tyč. Lvi si můžou oddechnout. Hosté jsou nyní lepším týmem

54:30
    Petr Přeučil vybojoval kotouč za hostující brankou rozehrávku mu však překazil hostující brankař svoji holí

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 4. Mical (Fučík), 16. Kýhos (Hrdlička, Mála), 22. Mical (Nedrda, Bakrlík), 34. Mála (Hrdlička), 38. Mical (Fučík, Bakrlík) – 25. Kalla (Ukhin, Bezděk), 42. Fedulov (Kubinčák, Ukhin), 44. Semorád (Martinec)

Mostečtí Lvi: Hanuljak (Kovařík) – Urbánek, Polák, Kunrt, Havlůj (C), Fučík, Sklenička, Kuncl – Hrdlička, Bakrlík, Kýhos, Böhm, Přeučil, Nedrda Vítězslav (A), Mical, Čmolík, Mála, Nedrda Tomáš. Trenéři: Kašťák, Šafner.
    HC Trutnov: Ašenbrenner (Pivrnec) – Vácha (A), Pražák, Šefl, Fedulov, Suvorov, Suk, Bezděk, – Chytráček, Martinec, Ukhin, Kalla, Semorád (C), Kubinčák (A), Janoušek, Vacek, Tatar, Kmošek. Trenér: Petr Vácha

Rozhodčí: Místecký – Goltsch, Janíček