Studénka Sledge – SHK Mustangové 2:1 (3:2 po s.n.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 6:0 (kon.) | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 1:3 (kon.)
SHK LAPP Zlín
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
HC Sparta Praha Sledge
Sobota 06.10.2018, 15:30 • PSG aréna • Česká para hokejová liga • 3. kolo

To je od nás dnes vše, děkujeme za pozornost a zítra napočtenou. (19:21:39)

Je konec, Sparta vítězí! Nutno podotknout, že zaslouženě. Pražané byli Zlínu vyrovnaným soupeřem, první třetinu určitě i lepším týmem. Zlínští po téměř čtyřech letech tak odcházejí z domácího utkání bez bodu, zato Sparta má důvod k oslavám.

44:50 Zdeněk KRUPIČKA - 1:3

44:50
    Sparta právě vstřelila branku!
    Zdeněk Hábl neudržel na modré čáře pásmo, ZDENĚK KRUPIČKA přebral kotouč a od červené čáry trefil přesně prázdnou branku Zlína. K radosti Sparťanů i Pardubických tedy Pražané potvrzují výhru.

44:03
    Vhazování v útočném pásmu Zlína, domácí odvolávají gólmana a zkouší to v šesti hráčích v poli.

43:40
    Ofsajd Sparty a Zlínští v momentě kdy se dostanou ke kotouči zřejmě začnou plánovat power play.

43:30
    Martin Joppa se dostal do velké šance, ale přízemní střelou nepřekonal dnes skvělého Vápenku.

43:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Zlínští se po ohlášení Zdeňka Hábla nemůžou dostat do nějaké šance.

41:41
    Tento moment fair play se ale Zlínským málem nevyplatil, Zdeněk Krupička mohl téměř rozhodnout, ve velké šanci ale neuspěl, Molek jej vychytal.

41:20
    Pozor změna, rozhodčí pískl zakázané uvolnění, Zdeněk Hábl se ale přiznal, že kotouč byl ještě před brankovou čarou, když jej zachytil, proto sklidil potlesk a zaklepání hokejkami od obou týmů. Krásný moment fair play.

41:15
    Sparta následně vyhazuje na zakázané uvolnění.

41:04
    Další pokus Zlínských, rána Martina Joppy je ale zblokovaná do ochranné sítě.

40:56
    Sparta začíná kouskovat hru, např. Zapletal nyní zalehl puk v obranné třetině a bude se tak vhazovat.

40:38
    Zakázané uvolnění Sparty a zlínští hráči si následně berou oddechový čas, aby se mohli poradit, jak by měli vyrovnat.

39:36
    David Palát předložil kotouč kapitánovi Marianovi Ligdovi před prázdnou branku, proti jeho střele se ale Vápenka stihl přesunou a opět zasahuje.

39:00
    Zdeněk Hábl vystřelil z kruhu a jen to cinklo, jak se puk otřel o břevno.

38:32
    Jiří Krupička bekhendem vystřelil do tyčky zlínské branky a kotouč se od ní odrazil a po brankové čáře doputoval ke druhé tyčce, od které se odrazil ven. Neskutečný moment!

37:45
    Zlínští nyní velmi zvýšili svou aktivitu a střílejí na gólmana Vápenku, vyrovnat se jim ale nedaří.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 21. Turic (Joppa, Ligda) – 4. Zapletal, 36. Raul (Z. Krupička), 45. Zdeněk Krupička

SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina (A), Hábl Z., Mach – Palát, Ligda (C), Hábl D., Joppa (A), Turic, Stodůlka.
    HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Raul (A), Zapletal (A) – Krupička Z., Krupička J. (C), Novotný, Frolík, Pšenčík, Nachtigalová.

Rozhodčí: Mikeš – Knap.