Táborsko – Prostějov 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Žižkov 3:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (0:0)
1. SK Prostějov
Neděle 07.10.2018, 16:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

90+4
    Konec zápasu. Oba celky nakonec ve druhé půli skórovaly a loučí se remízou 1:1. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (17:54:20)

90+2
    Zprava zahrozili i hosté, Toma ale zasahovat nemusel.

90+1
    Poslední minuty patří tlaku Táborska a nervózním hostům, zatím ale vítězná branka nepadla.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

88
    Hasilův centr končí zakončením, z kterého rezultuje roh. Po něm se domácí sice k míči dostali, hradbu prostějovských těl však neprostřelili.

86
    Polákova rána minula o kousek Tomovu branku.

85
    Žlutou kartu dostává Jan Šteigl (1. SK Prostějov).

82
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Pilík, přichází Ibu Ndiaye.

81
    Proškův průnik skončil rohem. Frýdkův centr po zmatcích hosté dokázali odvrátit.

78
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Domácí poprvé vystřídali a hned inkasovali. Nezajištěného prostoru využil LUKÁŠ HAPAL, který střelou po zemi k tyči překonal Tomu. Prostějov srovnal na 1:1.

77
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Václav Prošek.

77
    Dnešní utkání sleduje 819 diváků.

75
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází David Píchal.

72
    Žlutou kartu dostává Martin Slaninka (1. SK Prostějov).

71
    Hasilův zákrok na Brédu pobouřil hosty, karta z toho ale není.

65
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Dmytro Žikol, přichází Lukáš Hapal.

65
    Pfeifer skvěle pláchnul po levém křídle a našel před brankou volného Frýdka. Ve stoprocentní šanci ale Frýdek trefil jen připraveného Brédu.

64
    Prostějovské chvilky obstaral Kroupa, k zakončení se však neprotlačil.

61
    Táborsko je i nadále lepším týmem, publikum ho žene za druhou brankou.

57
    Domácí se po gólu dostali do pohody a Prostějov k brance nepouštějí.

54
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali první branky v zápase. Po centru ze standardní situace hlavičkoval přesně k tyči ZBYNĚK MUSIOL. Bréda se tentokrát jen bezmocně ohlédnul, prostějovská obrana nechala táborskému útočníkovi hodně volnosti. Táborsko vede nad Prostějovem 1:0.

51
    Frýdkův průnik k ničemu domácím nebyl, nepřesný centr nadějnou pozici zazdil.

49
    Koudelkův pokus končí vedle branky.

47
    Druhou půli začali náporem hosté, zatím bez výsledku.

46

45+1
    První poločas skončil. V první půli diváci branku neviděli, i když oba týmy si gólové šance vypracovaly. Skvělé zákroky Brédy a Tomy zatím napovídají, že dnes to nebudou mít útočníci vůbec snadné.

45
    Rozhodčí nastaví 1 minutu.

42
    Machynek s Musiolem se bolestivě srazili hlavami, oba budou nakonec v pořádku.

37
    Po rohovém kopu a následné změti před Tomou nebyli hosté od vedoucí branky daleko. Sražený míč mohl zaplout pod břevno. Vzápětí pálil nebezpečně Žikol, také jeho však Toma vychytal.

36
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Martin Sus, přichází Olexandr Pernackyj.

34
    Březinův nepovedený centr, možná střela, končí vysoko nad brankou.

32
    Pfeifer opět pálí, tentokrát z velké dálky míjí prostějovskou šibenici.

29
    Největší šance duelu! Bréda nejprve vytáhnul skvělý zákrok proti střele k tyči, načež se po zmatku před brankou dostal k zakončení ještě Lukáš Pfeifer. Jeho pokus skončil na břevnu prostějovské branky a v ochozech to jen zahučelo.

28
    Nadějnou standardku hostů odhlavičkoval Kučera mimo ohrožení Tomovy branky.

26
    Pro centr před branku si v klidu došel Bréda.

26
    Susův ostrý skluz mohl skončit i žlutou kartou.

24
    Z akce nic není, po centru se zelenočerní dožadovali hraní rukou ve vápně, s čímž ovšem nepochodili.

23
    Po faulu na polovině Táborska rozehrají hosté zajímavou situaci.

21
    Hosté sehráli rychlou akci po levém křídle, až se míč dostal téměř ke Koudelkovi. Domácí gólman Toma situaci skvěle přečetl a včasným vyběhnutím zamezil Koudelkovi dostat se do ideální střelecké pozice.

19
    Další minuty příliš vzruchu nepřinášejí.

16
    Christian Frýdek obstřelil s gólmanem i branku, obrovská šance v šestnáctce před Brédou! Hosté v podobné šanci, také jejich pokus z dobré pozice končí vedle branky.

14
    Hosté váhají s rozehrávkou, zdá se, že oba celky se svižnějšího tempa bojí.

11
    Březina našel centrem z pravé strany ve vápně Musiola, jehož střela mířící k tyči byla sražena mimo nebezpečí. První významnější akci utkání si tak připisují domácí.

10
    Oba týmy pozorně brání, nikdo nechce udělat první chybu.

7
    Rychlý centr do šestnáctky Táborska neprošel, kupředu mohou modrobílí.

6
    Faul na Slaninku dává míč hostům.

5
    Hostující obrana roh ihned odhlavičkovala mimo nebezpečí.

4
    Šandera zatáhnul po pravém křídle, Prostějovští srazili na roh.

3
    Šteigl s Žikolem skončili v autu, rozehraje Toma.

1
    Po čtyřminutovém zpoždění začátku utkání končí první útok hostů ofsajdem.

1

Hosté nastupují v zelenočerném, domácí v modrobílém.

Týmy už jsou na trávníku.

Hráči jsou stále v kabinách, utkání bude mít zpoždění.

FC MAS Táborsko: Toma – Hasil, Navrátil, Zárybnický, Šandera – Březina, M. Kučera, Ch. Frýdek, Pfeifer, P. Pilík – Musiol.
    Náhradníci: Zadražil – Prošek, Vandas, Ndiaye, Berešík, Klusák, Nerad.

1. SK Prostějov: Bréda – Machynek, Schuster, Janíček, Slaninka – Koudelka, Polák, Šteigl, Sus, Žikol – Kroupa.
    Náhradníci: Jícha – Fládr, Hapal, Langer, Pernackyj, M. Kovařík, Píchal..

Prostějovu se letos zatím vcelku daří. Vybojoval už 16 bodů a v deseti duelech padnul pouze dvakrát. V minulém kole remizoval 2:2 s Pardubicemi, když dokázal dotáhnout dvoubrankové poločasové manko. Podaří se Prostějovu uspět i na hřišti posledního Táborska?

Táborsko vybojovalo v deseti utkáních zatím jediné vítězství a se 6 body za tři další remízy se krčí na samotném chvostu. Modrobílí porazili pouze v domácím prostředí Vítkovice a proti Prostějovu by rádi konečně zase naplno bodovali. V minulém kole sehráli svěřenci trenéra Kamila Tobiáše smolné utkání na Žižkově, kde podlehli 1:2 gólem z 87. minuty. Kapitán Jakub Navrátil poté ještě skóroval, pro ofsajd mu ale vyrovnání sudí neuznali.

Na stadionu v táborské Kvapilově ulici se dnes utkají týmy posledního Táborska s osmým Prostějovem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.