Tampa – Florida 2:1 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 4:5 (po pr.) | Minnesota – Vegas 1:2 (0:1 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)
Colorado – Philadelphia 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 8:5 (kon.)
Carolina Hurricanes
8:5 (2:2, 2:2, 4:1)
New York Rangers
Neděle 07.10.2018, 23:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL
    Hráči Caroliny po zápase se svými fanoušky slavili tak, jak v NHL rozhodně není zvykem!

Třináct branek nabídl tento zápas. Ve velmi dramatické hokejové bitvě, která musela nadchnout snad všechny fanoušky, se z výhry 8:5 radující domácí hokejisté. Ve třetí třetině jsme viděli pět branek a hned 4 dokázali vstřelit domácí hráči. Ti díky povedené poslední části hry vyhrávají 8:5. Martin Nečas zaznamenal první bod v NHL, asistenci si připsal také Filip Chytil. Rangers vedli 2:0, 3:2 a 4:3, svůj náskok však neudrželi. (01:54:13)

Carolina právě vstřelila branku!
    Pojistku domácí výhry přidává do odkryté branky od modré čáry TEUVO TERÄVÄINEN. Asistence: Sebastian Aho a Micheal Ferland.

59:00
    Lucas Wallmark z otočky ve středním pásmu netrefil prázdnou bránu.

58:43
    Alexandar Georgijev je znovu z branky venku, sledujeme tedy hru pět na pět.

58:30
    Rangers rozehrávají od své branky, snaží se hrát i v oslabení aktivně.

58:13
    Závěr zápasu dohraje domácí tým v početní výhodě.

58:10
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 2 min., nedovolené bránění).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Hosté nyní ale faulovali.

57:50
    Jaccob Slavin se pokoušel trefit prázdnou branku, ale je z toho jen icing.

57:20
    Hosté hrají bez brankáře, Alexandar Georgijev je na střídačce.

57:00
    Domácí celek si vypracoval tři minuty před koncem třetí třetiny další šanci, ale kotouč končí mimo branku.

56:35

56:19
    Při vlastním oslabení to zkoušel Jimmy Vesey. Jeho projektil končí mimo branku. Pálil z dobré pozice.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Foegele (Williams, Nečas), 15. Martinook (Williams, J. Staal), 30. J. Staal (Foegele, Slavin), 40. Ferland, 46. Wallmark (Martinook, Svečnikov), 51. Svečnikov (Faulk, de Haan), 52. Foegele (Williams, J. Staal), 60. T. Teräväinen (Aho, Ferland) – 1. Vesey (K. Hayes, Fast), 7. Kreider (B. Howden, Naměstnikov), 23. Vesey (Skjei, Chytil), 32. Bučněvič (DeAngelo, K. Hayes), 45. Kreider (DeAngelo, Fast)

Carolina Hurricanes: Mrázek (McElhinney) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk, T. van Riemsdyk, Pesce – Ferland, Aho, T. Teräväinen – Foegele, J. Staal, Williams – Zykov, Nečas, B. McGinn – Svečnikov, Wallmark, Martinook.
    New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Skjei, McQuaid, Br. Smith, Shattenkirk, M. Staal, DeAngelo, Pionk – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Vesey, K. Hayes, Zuccarello – Spooner, Chytil, Fast – B. Howden, Naměstnikov.

Rozhodčí: Rehman, Furlatt – Nowak, Racicot

Diváci: 13 526