Olomouc – Slovácko 5:3 (kon.) | Brno – Třinec 5:1 (kon.) | Karviná – Jihlava 0:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
5:1 (2:1)
FK Třinec
Pondělí 08.10.2018, 13:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Juniorská liga – Morava • 11. kolo

Sudí Cieslar nenastavil ani minutu, a to především proto, že o osudu zápasu již bylo rozhodnuto. Třinečtí v úvodu druhé půle nevyužili jedinečnou příležitost k vyrovnání, když pokutový kop po faulu Gáče poslal Dedič jen mimo. Na druhé straně se ve stejné situaci Pachlopník nemýlil a o konečného bůra se postarali třetí brankou Zikl a střídající Holman. Výsledek 5:1 vypovídá o průběhu utkání, ve kterém byla Zbrojovka s výjimkou úvodní pětiminutovky lepší. Domácí se tak v tabulce posunují na druhé místo. Ze slunečného Brna vám přeji krásný zbytek dne a těším se na vás u dalších onlajnů. (14:51:08)

90

89
    Zcela zbytečnou kartu za protesty ohledně rohového kopu vidí v závěru Holman.

88
    Tak přeci jen si Batelka zahraje. Zikl si vychutnal potlesk fanoušků, kteří dorazili na dnešní zápas.

87
    Domácí mají nachystáno poslední střídání – třígólového Zikla nahradí Batelka. Tedy pokud se hostům podaří do konce zápasu přerušit letargickou kombinaci Zbrojovky.

85
    Holman si ve vápně narazil se Ziklem, jeho zpětná přihrávka ale nikoho nenašla. Brnu v šestnáctce chybělo více hráčů tlačících se do zakončení.

84
    Brno dohrává zápas na balonu a nadále se již nikam nežene.

81
    Stopeři Brna teď dlouhé chvíle kombinovali s gólmanem Mrázkem a Třinečtí již těžko hledají mentální sílu na to, aby rozehrávku Brna napadali. Oba celky již spíše čekají na konec.

77
    Další změna na straně Brna. Doubravský dohraje zápas místo Kroutila.

74
    Brno právě vstřelilo branku!

Novému muži na hřišti Filipu HOLMANOVI stačily čtyři minuty na to, aby upravil skóre již na 5:1. Brněnský hráč na malém vápně dokázal zužitkovat centr z levé strany. Třinečtí dnes ukazují, proč je jejich obrana zatím v lize nejhorší.

72
    Střídají i hosté. J. Cieslara nahrazuje Ceniga.

70
    ...za Jambora si zahraje Rogožan.

70
    V téže minutě dvojí střídání Brna. Pachlopníka střídá Holman...

70

Hattrick je na světě! Moučkovu přihrávku si přebral ve vápně Martin ZIKL a Bárta byl již bez šance. Zdá se, že o osudu zápasu je definitivně rozhodnuto.

68
    Zikl vybojoval v souboji s Mravcem další roh.

67
    S očekávaným centrem si ale Brno poradilo a vzápětí se kapitán Samiec k míči nedostal. Brno bude odkopávat.

66
    Nový muž na hřišti V. Cieslar faulován. Třinec tak bude mít šanci opět zahrozit ze vzduchu.

65
    Ve druhé půli se celkově přitvrdilo, vidíme víc přerušení a hra nemá takový spád jako v prvním poločase.

64
    Jambora teď dobře ubránil Lasota, v následném kontru ale Třinec jen odevzdává balon Zbrojovce.

Daniel Král

Branky: 10. Zikl, 14. Zikl, 58. Pachlopník (pen.), 70. Zikl, 74. Holman – 7. Klec

Karty:   7. Mach (BNO), 89. Holman (BNO) – 57. Reintam (TRI), 61. Mravec (TRI)

Neproměněná penalta: 52. Dedič (TRI), mimo

FC Zbrojovka Brno: Mrázek – Pyš, Blažík (C), Gáč, Chyla (43. Hykš) – Jambor (70. Rogožan), Moučka, Mach, Pachlopník (70. Holman), Kroutil (77. Doubravský) – Zikl (88. Batelka)
    Náhradníci: Trbušek, Holman, Batelka, Doubravský, Hykš, Kropáček, Rogožan

FK Třinec: Bárta – Potůček, Reintam, Chloň, Mravec – J. Cieslar (72. Ceniga), Nieslanik (62. V. Cieslar), Dedič, Samiec (C) – Klec, Witoszek (46. Lasota)
    Náhradníci: Kubik, Lasota, Ceniga, Cieslar

Rozhodčí: Cieslar – Antoníček, Boček