Wacker – Linz 1:0 (kon.) | Rapid – Mattersburg 1:0 (kon.) | Sturm Graz – Salzburg 1:2 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
1:0 (0:0)
LASK Linz
Neděle 07.10.2018, 14:30 • Stadion Tivoli NEU (Innsbruck) • Rakouská Bundesliga • 10. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (16:23:44)

Sledovali jsme utkání mezi Innsbruckem a Linzem, který končí výhrou domácích 1:0 díky Diengovi, který v 70.minutě vstřelil krásný gól po pěkné akci přes dva stojící obránce. Linz byl sice aktivnější, jenže si nevytvořili žádnou stoprocentní šanci a bez toho lze jen těžko vyhrát. Innsbruck se posouvá na desáté místo, Linz zůstane třetí.

90+3

90+2
    Florian Buchacher odkopl míč až k Schlagerovi a domácí jsou velice blízko vítězství.

90+1
    Rozhodčí Harkam se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Daniele Gabriele, přichází Florian Buchacher.

89
    Žlutou kartu dostává Bryan Henning (FC Wacker Innsbruck).

88
    Innsbruck se opět ubránil a je blízko velice důležitým třem bodům.

87
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Cheikhou Dieng, přichází Stefan Rakowitz.

85
    I domácí trenér bude podruhé v utkání střídat.

84
    Domácí začínají zdržovat kde se jen dá. Hostující hráči Linzu to nesou velmi špatně.

83
    Linz vrhá všechny své síly do útoku. Uvidíme, zda to bude stačit.

82
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Christian Ramsebner, přichází Florian Jamnig.

81
    Hostující trenér bude podruhé v utkání střídat.

80
    Posledních deset minut utkání a hosté stále ztrácí.

79
    Maximilian Ullmann vypálil zhruba z třiceti metrů, jenže střela jde vysoko nad.

78
    Hostující trenér Glasner je hodně nervózní. Jeho tým je totiž blízko druhé prohře v letošním ročníku.

77
    Linz kombinuje kolem poloviny hřiště. Stále je trápí zakončení.

76
    Cheikhou Dieng nedokázal udržet míč na hrací ploše.

75
    Christopher Knett dokázal udržet poskakující míč. Kdyby se to nepodařilo, tak Otubanjo úspěšně doráží.

74
    Linz ještě více přebírá aktivitu utkání.

73
    Nepovedená kombinace hostů končí u Michoriho, který nenašel ve vápně Otubanja. Christopher Knett bude odkopávat od brány.

72
    Linz bude muset zabrat, protože si stále nevytvořili stoprocentní šanci a domácí vedou 1:0.

71
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Dominik Frieser.

70
    Wacker právě vstřelil branku!
    Autorem branky je CHEIKHOU DIENG, který potvrdil svoji sílu, když obešel oba hostující stopery a následně překonal Schlagera. Domácí vytěžila z minima maximum.

69
    Nepřesná přihrávka Henninga končí za brankovou čarou. Alexander Schlager bude odkopávat od brány.

68
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť kop Ullmanna byl příliš vysoký.

67
    Další roh pro aktuálně třetí tým rakouské Típico Bundesligy.

66
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval hostující Reinhold Ranftl.

65
    Joao Victor se nedokázal dostat přes pevnou domácí obranu.

64
    Linz již jako tradičně kombinuje na své útočné polovině hřiště.

63
    Ke střele se odhodlal hostující Holland, jenže jeho pokus zblokoval Maak.

62
    Ani tenhle pokus od praporku nepřinesl kýženou branku, která by určitě způsobila zlepšení tohoto průměrného utkání.

61
    Další rohový kop pro hosty z Linzu.

60
    Po hodině hry je stav stále bezbrankový. Snad se brzy dočkáme nějaké branky.

59
    Žlutou kartu dostává Gernot Trauner (LASK Linz).

58
    Nevytvořili si žádnou, protože Roman Kerschbaum mizerně centroval na nově příchozího Dediče.

57
    Albert Vallci kombinuje s Gabrielem. Uvidíme zda si dokážou něco vytvořit.

56
    Žlutou kartu dostává Christian Ramsebner (LASK Linz).

55
    I na druhé straně budeme svědky rohového kopu.

54
    Domácí fanoušci se radovali z branky, jenže sudí píská útočný faul Marandy, takže nadšení rychle odpadá.

53
    Druhý rohový kop pro domácí v krátkém sledu.

52
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Patrik Eler, přichází Zlatko Dedić.

51
    Domácí trenér bude muset střídat, protože Eler nemůže pokračovat v utkání.

50
    Po úvodních pěti minutách se žádná větší akce nekonala. Nejdůležitější je to, že se domácí lehce zvedli.

49
    Peter Michorl hrubě fauloval Elera, který se drží za levý kotník.

48
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Christian Ramsebner.

47
    Innsburck rozehraje první rohový kop v zápase.

46
    Hostující Linz rozehrál druhou půli.

46

Sledovali jsme první poločas utkání mezi Innsbruckem a Linzem, který končí bezbrankovou remízou. Poločasu dominovali hosté, kteří si vytvořili nespočet rohů a pár střel, jenže každá letěla mimo nebo nad bránu domácího golmana Knetta. Innsbruck do útku nic nepředvedl a remíza 0:0 je zcela zasloužená.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45

44
    Linz jako tradičně drží balon, ovšem ke vstřelené brance to mají celkem daleko.

43
    Michoriův míč sice našel hlavu Traunera, jenže ten opět míjí bránu Innsbrucku.

42
    Devátý roh nic nenabídl. Uvidíme, zda něco změní jubilejní desátý.
    41. Střela Ranftla

41
    Devátý rohový kop pro Linz v dnešním utkání. Zatím rozhodně jednou na rekord.

40
    Posledních pět minut základní hrací doby a stav je stále bezbrankový.

39
    V posledních sekundách se dějiny tohoto utkání odehrávají na polovině hřiště.

38
    Blíží se nám konec první půle a hosté nedokázali využít svou dominanci.

37
    Gernot Trauner si opět poradil s dotírajícím útočníkem. Linz zatím předvádí slušný výkon.

36
    Nepřesný pokus Wiesingera opět končí mimo bránu Knetta.

35
    Thomas Goiginger si až moc předkopl balon. Toho si všiml Christopher Knett, který před ním odkopl míč do bezpečí.

34
    Innsbruck opět jen odevzdal míč. Nováček je tuto půli opravdu špatný.

33
    Linz dominuje tomuto poločasu vcelku jasně. Držení míče má 68%, jenže ani to nestačí k vedení.

32
    Yusuf Otubanjo se nedokázal dostat přes Marandu, který si připisuje plusové body.

31
    Linz parádně napadal už od vápna Innsbrucku, kterému se tento poločas absolutně nedaří.

30
    Po půlhodině utkání je stav stále bezbrankový.

29
    Elerův pokus z hranice pokutového území končí pouze v rukavicích Schlagera.

28
    Innsbruck po dlouhé době dlouhodobě kombinuje.

27
    Ke střele se odhodlal Yusuf Otubanjo, jenže jeho pokus letí mimo Knettovy brány.

26
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Cheikhou Dieng.

25
    Patrik Eler se nedokázal prosadit přes Wiesingera.

24
    Hosté kazí další útok, stejně jako domácí, kteří téměř nebyli v poslední třtině hřiště.

23
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Michael Schimpelsberger.

22
    Další rohový kop pro hostující Linz, který si zahrál předkolo Evropské ligy, kde ale vypadl s Besiktas Istambul.

21
    Linz kombinuje na své polovině hřiště a hledají volnou mezírku.

20
    Po úvodních dvaceti minutách je stav stále bezbrankový.

19
    Joao Victor se snažil utéct po levém křídle, jenže zde byl zastaven Hupfaufem.

18
    Linz nadále kontroluje průběh utkání.

17
    Domácí stadion sice není úplně zaplněn, nicméně i tak zde panuje prvotřídní atmosféra.

16
    Christian Ramsebner předvedl dobrý obranný zákrok před Diengem.

15
    Linz začal dělat velké nepřesnosti a domácí mají šanci vyrovnat toto utkání.

14
    Nepřesnou přihrávku vyslal hostující James Holland. Christopher Knett bude odkopávat od brány.

13
    Linz drží míč na své polovině hřiště a nadále předvádějí lepší fotbal.

12
    Tentokrát se faulem prezentoval Thomas Goiginger, který skluzem zajel do Marandy.

11
    Po úvodních deseti minutách je stav bezbrankový, nicméně hosté v zápase dominují.

10
    Nedovoleným zákrokem se předvedl Roman Kerschbaum na Michorla.

9
    Tenhle byl nejméně povedený, nicméně i tak zůstává Linz na míči, konkrétně Gernot Trauner.

8
    Linz bude zahrávat další rohový kop. Tohle je již čtvrtý v úvodních osmi minutách.

7
    Joao Victor se pokusil odcentrovat do pokutového území na Otubanja, jenže centr se mu nepovedl. U míče je domácí Albert Vallci.

6
    K zakončení se dostal hostující Philipp Wiesinger ,jenže jeho pokus jde těsně nad bránu Knetta.

5
    Linz zahrává další rohový kop.

4
    Innsbruck je na míči a snaží se vymyslet nějakou povedenou akci.

3
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Matthias Maak.

2
    Hostující celek bude zahrávat první rohový kop v dnešním utkání.

1
    Innsbruck oblékl zelené dresy, Linz bílé.

1

FC Wacker Innsbruck: Knett – Vallci, Meusburger, Maak, Hupfauf, Schimpelsberger – Gabriele, Kerschbaum, Henning – Dieng, Eler.
    Náhradníci: Wedl – Buchacher, Dedić, Durmus, Harrer, Rakowitz, Satin.

LASK Linz: Schlager – Wiesinger, Trauner, Ramsebner – Ullmann, Michorl, Holland, Ranftl – Joao Victor, Goiginger – Otubanjo.
    Náhradníci: Gebauer – Benko, Erdogan, Frieser, Pogatetz, Jamnig.

25.04.16 LASK Linz-Innsbruck 1 : 0

LASK Linz se nachází na pěkném třetím místě. Na svém kontě mají za 9 utkání 20 bodů za šest výher a dvou remíz. Na vedoucí Salcburk mají ztrátu sedmi bodů. Skóre mají kladné 13:5. Z posledních pěti utkání získali 13 bodů za čtyři výhry a remízu. Nejlepší střelec týmu je s dvěma góly Joao Victor.

Innsbruck se nachází na předposledním jedenáctém místě. Na svém kontě mají za devět utkání 6 bodů za dvě výhry. Na poslední Altach mají náskok jednoho bodu. Skóre mají záporné 11:19. Z posledních pěti utkání získali tři body za výhru 2:1 proti Hartbergu. Poslední tři utkání prohráli a nálada není optimální. Nejlepší střelec týmu je s čtyřmi góly Harrer.

Hezký den u sledování rakouské Típico Bundesligy! V dnešním 10.kole se představí domácí Innsbruck, který vyzve LASK Linz. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.