Fulham – Arsenal 1:5 (kon.) | Southampton – Chelsea 0:3 (kon.) | Liverpool – Manchester City 0:0 (kon.)
Fulham FC
1:5 (1:1)
Arsenal FC
Neděle 07.10.2018, 13:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League • 8. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:12. (15:01:06)
    Fotbalisté Arsenalu smetli Fulham i díky dvěma gólům Lacazetta a Aubameyanga.

Fotbalisté Arsenalu nakonec vítězí na Craven Cottage vysoko 5:1, byť po poločase hráli s Fulhamem nerozhodně 1:1. Ve 49. minutě se však podruhé v zápase prosadil Alexandre Lacazette a poté vyšla Unaiovi Emerymu skvěle střídání. V 67. minutě totiž po pár sekundách na trávníku zvýšil patičkou na 3:1 Aaron Ramsey, jemuž nahrával jiný střídající hráč Pierre-Emerick Aubameyang a právě tento fotbalista pak dalšími dvěma góly skóre zápasu uzavřel. Gunners si tak připisují šestou ligovou výhru v řadě.

90+3

90+3
    Hosté dohrávají zápas na útočné polovině. Odehráli skvělý druhý poločas.
    90+1. Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 1:5

90+1
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Fulham musí skousnout nepopulárního bůra! Aaron Ramsey vysunul PIERRA-EMERICKA AUBAMEYANGA, který zakončil po zemi k levé tyči – 1:5.

90
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

89
    André Schürrle to zkusil z velké dálky. Svého krajana v bráně Arsenalu, Bernda Lena, neohrozil.

88
    Po příchodu Aubameyanga je hostující ofenziva opravdu nebezpečná. Bývalý hráč Borussie Dortmund si skvěle rozumí s Lacazettem, Mchitarjanem či Bellerínem.

86
    Krásný centr Bellerína by zřejmě Aubameyang zatloukl do sítě! V tom mu ale zabránil tygří skok Betinnelliho, který balón těsně před jeho hlavou vyboxoval!

86
    Domácí si nyní nerozuměli, Schürrle balón nedostihl na hřišti a Arsenal tak bude vhazovat.

85
    André Schürrle dostal míč do ofsajdové pozice. Někteří domácí fanoušci už opouštějí stadion.

84
    Hosté kontrolují míč na své útočné polovině a užívají si závěrečné minuty zápasu. Prahnou ještě po dalších gólech.

83
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Stefan Johansen.

81
    Fanoušci Arsenalu už mohou zpívat oslavné chorály. Z Craven Cottage si kanonýři odvezou tři body.

80
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Matteo Guendouzi.
    79. Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 1:4

79
    Gem – set – match! Aubameyang dává podobný gól jako v první půli Lacazette. Mchitarjan přenesl hru na pravou stranu, kde se rozběhl Héctor Bellerín. Jeho nízký centr nalezl před bránou PIERRA-EMERICKA AUBAMEYANGA, jenž si míč jedním dotekem připravil a druhým ho z otočky napálil za bezmocného Bettinelliho.

Martin Augustin

Branky: 44. Schürrle (Vietto) – 29. A. Lacazette (Monreal), 49. A. Lacazette (Welbeck), 67. Ramsey (Aubameyang), 79. Aubameyang (Bellerín), 90+1. Aubameyang (Ramsey)

Karty:   57. Vietto (FHM), 70. Schürrle (FHM)

Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:12.
    Fulham FC: Bettinelli (C) – C. Christie, Odoi, Ream (54. Kamara), Le Marchand – Seri, Anguissa (62. K. McDonald) – Vietto (83. Johansen), Schürrle, R. Sessegnon – A. Mitrović.
    Náhradníci: S. Rico – K. McDonald, Johansen, Ayité, Mawson, Kamara, Z. Sessegnon.

Arsenal FC: Leno – Bellerín, Holding, Mustafi, Monreal – Torreira, Xhaka (C) – Iwobi (67. Ramsey), Mchitarjan, Welbeck (62. Aubameyang) – A. Lacazette (80. Guendouzi).
    Náhradníci: E. Martínez – Papastathopoulos, Ramsey, Lichtsteiner, Aubameyang, Guendouzi, Kolašinac.

Rozhodčí: P. Tierney – A. Holmes, M. McDonough

Diváci: 25401