Karlovy Vary – Zápy 0:0 (6:7 po pen.) | Benešov – Domažlice 3:1 (kon.) | Brozany – Vyšehrad 0:1 (kon.)
Jirny – Živanice 0:0 (5:4 po pen.) | Štěchovice – Písek 3:2 (kon.)
FK Benešov
3:1 (1:0)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 07.10.2018, 16:00 • Benešov • Česká fotbalová liga • 9. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:55:38)

Sledovali jsme utkání mezi Benešovem a Domažlicemi, který končí jasnou výhrou domácích 3:1. Za domácí se prosadili Engelmann, Čapek a Brokeš. Za hosty snížil na 3:1 Nemeš, který byl na hřišti pouhopohé čtyři minuty. Domácí byli jasně lepší a připisují si velice důležité tři body do tabulky. Benešov se posouvá na dvanácté místo, Domažlice klesají na šestou příčku.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Rataj.

90+1
    Rozhodčí Raplík se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Balata.

89
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, protože míč lapil domácí brankář Tetour.

88
    Další rohový kop pro Jiskru.

87
    Utkání se již pouze dohrává.

86
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vrňák, přichází Turek.

85
    Domácí trenér bude poprvé v tomto utkání střídat.
    84. NEMEŠ - 3:1

84
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MILAN NEMEŠ, který ani ne po čtyrech minutách snižuje stav utkání na 3:1 po povedené hlavičce.