Karlovy Vary – Zápy 0:0 (6:7 po pen.) | Benešov – Domažlice 3:1 (kon.) | Brozany – Vyšehrad 0:1 (kon.)
Jirny – Živanice 0:0 (5:4 po pen.) | Štěchovice – Písek 3:2 (kon.)
FK Benešov
3:1 (1:0)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 07.10.2018, 16:00 • Benešov • Česká fotbalová liga • 9. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:55:38)

Sledovali jsme utkání mezi Benešovem a Domažlicemi, který končí jasnou výhrou domácích 3:1. Za domácí se prosadili Engelmann, Čapek a Brokeš. Za hosty snížil na 3:1 Nemeš, který byl na hřišti pouhopohé čtyři minuty. Domácí byli jasně lepší a připisují si velice důležité tři body do tabulky. Benešov se posouvá na dvanácté místo, Domažlice klesají na šestou příčku.

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Rataj.

90+1
    Rozhodčí Raplík se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Balata.

89
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, protože míč lapil domácí brankář Tetour.

88
    Další rohový kop pro Jiskru.

87
    Utkání se již pouze dohrává.

86
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vrňák, přichází Turek.

85
    Domácí trenér bude poprvé v tomto utkání střídat.
    84. NEMEŠ - 3:1

84
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MILAN NEMEŠ, který ani ne po čtyrech minutách snižuje stav utkání na 3:1 po povedené hlavičce.

83
    Ten se bude opakovat, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Filip.

82
    Rohový kop pro hostující Jiskru.

81
    Necelých deset minut základní hrací doby a Benešov vede suverénně 3:0.

80
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Nemeš.

78
    Hostující trenér bude již počtvrté střídat.

77
    Zápas se již pouze dohrává.
    76. BROKEŠ - 3:0

76
    Benešov právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Autorem branky je ONDŘEJ BROKEŠ, který střílí svoji první branku v letošní sezóně a téměř jistě stvrzuje výhru domácího celku, který senzačně porazí Jiskru Domažlice.

75
    Žlutou kartu dostává Teršl (TJ Jiskra Domažlice).

73
    Jisktře se nepovedl další útok a vůbec to s nimi nevypadá dobře.

72
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Šmejkal.

71
    Hostující trenér bude potřetí v tomto utkání střídat.

70
    Posledních dvacet minut utkání a domácí vedou již 2:0 a jsou blízko třem bodům.

69
    Nepřesná přihrávka Buršíka končí v zámezí. Tetour bude odkopávat od brány.

68
    K zakončení se dostal domácí Engelmann, jenže jeho pokus jde vysoko nad bránu Švihoříka.

67
    Postižený už je na svých a nejspíš bude pokračovat v utkání.

66
    Na zemi leží jeden z hostujících hráčů, který si žádá ošetření místní zdravotnice.
    65. ČAPEK - 2:0

65
    Autorem branky je PAVEL ČAPEK, který přesnou střelou zřejmě definitivně potvrzuje výhru svého Benešova, který je byl před tímto utkáním jasným outsiderem.

64
    Benešov na chvíli uklidnil situaci.

63
    Žlutou kartu dostává Kadar (TJ Jiskra Domažlice).

62
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Buršík.

61
    Hostující trenér bude podruhé v utkání střídat.

60
    Po hodině hry stále vedou domácí 1:0 po brance Engelmanna.

59
    Další nepřesná akce hostů, kteří mají velice slabou finální fázi.

58
    Černý pokusil odcentrovat do vápna, jenže míč skončil pouze na prvním blokujícím hráčovi.

57
    Benešov stále kontroluje své jednobrankové vedení.

56
    Zakončení Brokeše nebylo zrovna ideální. Švihořík ihned rozehrává na Čiháka.

55
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

54
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, protože Švantner trefil pouze připravenou zeď.

53
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Černý.

51
    Benešov bude kopat volný přímý kop.

50
    Hostující celek bude poprvé v utkání střídat.

49
    Nepřesná přihrávka Dvořáka končí za brankovou čarou. Tetour bude odkopávat od brány.

48
    Jiskra stále aktivnější, nicméně k žádné šanci to nevede.

47
    Jiskra rozehrála druhou půli aktivně.

46

Sledovali jsme první půli mezi Benešovem a Domažlicemi, který končí výhrou domácích 1:0, když se v 24.minutě prosadil Vojtěch Engelmann. V 12.minutě kopali hosté penaltu, jenže tu Došlý totálně zazdil a od té doby jsou domácí lepší. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45

44
    Žlutou kartu dostává Hrubý (TJ Jiskra Domažlice).

43
    Útočným faulem se provinil hostující Mlynářík.

42
    Pedro si opět poradil ve vzdušném souboji s Dvořákem, kterému se zatím vůbec nedaří,

41
    Žlutou kartu dostává Vrňák (SK Benešov).

40
    Posledních pět minut základní hrací doby a stav je ideální pro domácí, když vedou 1:0 po brance Engelmanna.

38
    Domažlice kombinují na své polovině hřiště a hledají volnou mezírku v domácí obraně.

37
    První poločas se blíží ke svému konci a stav je stále 1:0.

36
    Napodruhé se mu to moc nepodařilo. Jiskra bude kopat zajímavý volný přímý kop před vápnem domácích.

35
    Pedro dobře zastavil Vaise.

34
    Do ofsajdového postavení se dostal Dvořák, proto se neuznává jeho branka po perfektním centru Sedláčka.

33
    Jiskra se mírně zlepšila a po menší pauza se snaží o návrat na výsluní.

32
    Další nepřesná kombinace hostů končí u Tetoura, který bude opět odkopávat od brány.

31
    Domažlice se po dlouhé době dostaly před vápno domácích, jenže ze klasicky selhali.

30
    Po půlhodině utkání vede domácí celek 1:0 po brance Engelmanna.

29
    Kapitán Hrubý se hnal do rychlého brejku, jenže míč nedokázal kvalitně zpracovat.

28
    Benešov pokračuje v dobrém výkonu. Po vstřelené brance to je úplně jiný Benešov.

27
    K zakončení se dostal opět Engelmann, jenže jeho pokus letí za stadion v Benešově.

26
    Zatím nijak. Domácí Benešov bude kopat další roh.

25
    Domácí se senzačně dostali do vedení. Uvidíme jak na to zareaguje soupeř.
    24. ENGELMANN - 1:0

24
    Autorem branky je VOJTĚCH ENGELMANN, který potvrdil své kvality z nejvyšší soutěže a pěknou střelou k pravé tyči na hranici vápna překonává stojícího Švihoříka, který byl do té doby bez práce.

22
    Nepřesná přihrávka Vosáhla končí u hostujícího obránce Kadara.

21
    U míče jsou domácí hráči Benešova.

20
    Po úvodních minutách je stav bezbrankový.

19
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Čihák.

18

17
    Hosté stále tlačí svého soupeře, kterému se vůbec nedaří dlouhodobá kombinace.

16
    Nepřesná kombinace Domažlic končí za brankovou čarou. Tetour bude mít další práci.

15
    Hosté táhli útok po pravé postranní čáře. Kadar odcentroval na Rychnovského, jenže jeho pokus chytá Tetour.

14
    Vosáhlo kvalitně zabránil nebezpečné střele Vaise, který je na začátku utkání hodně aktivní.

13
    Domažlice převzaly aktivitu, jenže ani penalta jim nestačila.

12
    Došlý (TJ Jiskra Domažlice) neproměňuje pokutový kop, protože Tetour vystihl jeho střelu k pravé tyči.

11
    Byla nařízena penalta po faulu na Vaise.

10
    Po úvodní desetiminutovce je stav stále bezbrankový. Snad se to velmi brzo změní.

9
    Ke střele se dostal hostující Rychnovský, jenže jeho pokus končí těsně vedle levé tyče. Tetour bude odkopávat od brány.

8
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Filip.

7
    První rohový kop v utkání pro hostující mužstvo

6
    Benešov převzal aktivitu, jenže do poslední třetiny hřiště to mají hodně daleko.

5
    Mlynařík si nedokázal poradit s dotírajícím Srbem a tak o míč přišel.

4
    Oba týmy dělají jednu chybu za druhou. Snad se to brzy zlepší.

3
    To předvedlo zbytečnou chybu v rozehrávce. U míče jsou tak poprvé domácí hráči, na které opět přišla slušná návštěva.

2
    Na začátku utkání je aktivní hostující mužstvo.

1
    Benešov oblékl žluté dresy, Domažlice červené.

1

SK Benešov: Tetour- Brokeš, Čapek, Engelmann, Filip, Pedro, Srb, Švantner, Vosáhlo, Vrňák, Zákostelský (C)
    Náhradníci: Rotbauer- Balata, Laštovka, Rataj, Turek

TJ Jiskra Domažlice: Švihořík- Čihák, Došlý, Dvořák, Hrubý (C), Kadar, Mlynařík, Rychnovský, Sedláček, Teršl, Vais
    Náhradníci: Brych- Bauer, Buršík, Černý, Nemeš, Smejkal

Rozhodčí: Lukáš Raplík, Jiří Dujsík- Adam Jansa.

Posledních pět vzájemných utkání:
    05.05.18 Domažlice-Benešov 4 : 6
    07.10.17 Benešov-Domažlice 1 : 2
    29.04.17 Benešov-Domažlice 1 : 0
    02.10.16 Domažlice-Benešov 0 : 2
    20.04.16 Benešov-Domažlice 2 : 0

Domažlice se nachází na šestém místě tabulky. Na svém místě mají za 10 utkání 18 bodů za pět výher, výhru na penalty a prohru na penalty. Skóre mají kladné 21:16. Z posledních pěti utkání získali 8 bodů za dvě výhry a prohry na penalty.Nejlepší střelec týmu je s pěti góly Došlý.

Benešov se nachází na šestnáctém místě. Na svém kontě mají 10 bodů za výhru, dvě výhry na penalty a tři prohry na penalty. Skóre mají záporné 10:16. Z posledních pěti utkání získali dva body za dvě prohry na penalty. Nejlepší střelec týmu je s třemi góly Hampl.

Hezký den u sledování české ČFL! V dnešním 9.kole se představí domácí Benešov, který vyzve Domažlice. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.