Emmen – Sittard 3:3 (kon.) | Arnhem – Heracles 4:0 (kon.) | Willem II – Feyenoord 1:1 (kon.)
Ajax – Alkmaar 5:0 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
4:0 (2:0)
Heracles Almelo
Neděle 07.10.2018, 14:30 • GelreDome, Arnhem • Nizozemská Eredivisie • 8. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:23:57)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:15.

Je konec! Vitesse Arnhem zvládlo dnešní domácí vystoupení ve velkém stylu a poráží Heracles Almelo vysoko 4:0! Domácí hráči totiž vlétli do utkání jako velká voda a už ve 12. minutě se prosadil Navarone Foor! Poté se dlouho hrál velmi bojovný fotbal. Almelo se prakticky nedostalo do pokutového území. Krátce před přestávkou navíc chybu v komunikaci hostujících obránců potrestal Oussama Darfalou! Po změně stran se pokračovalo v bojovném tempu. Až v 67. minutě se podruhé v utkání prosadil Darfalou. O pár minut později navíc nařízenou penaltu proměnil Alexander Büttner. Stejný hráč se k pokutovému kopu postavil ještě v nastavení, ale překopl branku!

90+4
    90+3. Penalta

90+3
    Druhý pokutový kop už domácímu celku nevyšel! Alexander Büttner tentokrát napálil míč nad břevno!

90+3
    Ještě jedna penalta pro Vitesse! Stephen Sama zatáhl soupeře za dres v pokutovém území a sudí neváhal!

90+2
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Oussama Darfalou, přichází Mukhtar Ali.
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Bryan Linssen, přichází Max Clark.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Vitesse ještě v závěru utkání zahrávalo rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, odkud jej odklidil hned první obránce v modrém.

89
    Domácí fotbalisté si opět vyměňují krátké přihrávky na vlastní polovině hřiště a svého soupeře prakticky nepouštějí k míči. Uvidíme, zda se vůbec bude nastavovat.

88
    Vjačeslav Karavajev si dal do souboje u postranní čáry tělo a nechal se chytře faulovat. Domácí fotbalista tak vybojoval přímý kop pro Vitesse.

87
    Buitink se ihned po svém příchodu na hrací plochu vydal napadat rozehrávku Almela. Čerstvý hráč svedl souboj s Breukersem, ale pomohl si v něm faulem.

86
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Matúš Bero, přichází Thomas Buitink.

85
    Dnešní zápas se už pouze dohrává. Fotbalisté Vitesse si jsou vědomi svého vysokého náskoku a soupeře prakticky nepouštějí do šancí.

84
    Bart van Hintum si zpracoval míč na levé straně hrací plochy, ale už jej nedokázal poslat před branku Vitesse. Obránce Maikel van der Werff stačil zasáhnout.

83
    Oussama Darfalou si na levé straně ukopl míč tak nešťastně, že mu balón utekl do zámezí. Hosté tak budou rozehrávat od vlastní branky.

82
    Eduardo se znovu musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Brankář Vitesse nakopl míč na polovinu hrací plochy, kde byl faulován Thulani Serero.