Boavista – Aves 1:0 (kon.) | Benfica – Porto 1:0 (kon.) | Portimonense – Sporting 4:2 (kon.)
Portimonense SC
4:2 (2:0)
Sporting Lisabon
Neděle 07.10.2018, 21:00 • Estádio Municipal de Portimão (Portimão) • Portugalská Primeira Liga • 7. kolo

Ode mne to je již pro toto utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek nedělního večera a u dalších textových přenosů se budu tešit na počtenou. (23:04:13)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:9. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 22:14.

Domácí se dnešní výhrou vyšplhali o 5 míst nahoru na 13. místo tabulky. Sporting se po prohře nachází na 5. místě s odstupem 4 bodů na vedoucí Benficu.

Máme tu konec dnešního utkání. Domácí si připisují hlavně zásluhou Šoja Nakadžimy všechny tři veledůležité body, kyž vstřelil dvě branky a dvě branky pro své spoluhráče připravil. Ve druhém poločase snížil na 2:1 po kombinaci s Nanim FREDY MONTERO. V 82. minutě to vypadalo, že je rozhodnuto, když se nádherně trefil ŠOJA NAKADŽIMA. V 88. minutě snížil na rozdíl jedné branky po centru Naniho SEBASTIAN COATES. Tečku za dnešním utkáním dal v 93. minutě JOAO CARLOS, který využil přihrávky Nakadžimy.

90+6

90+5
    Ofsajd Naniho, který se tomu hodně divý.

90+4
    Bruno Fernandes málem vstřelil branku, Leonardo vyrazil míč na rohový kop.
    90+3. João CARLOS - 4:2

90+3
    Portimonense právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Šoja Nakadžima je hrdinou tohoto zápasu a byl u všech branek svého týmu. Japonský útočník poslal přihrávkou dopředu JOAA CARLOSE, který uklidil míč přesně vedle nohy Ribeira.

90+3
    Lucas Fernandes zastavil faulem Acuňu.

90+2
    Centr Bruno Fernandese našla opět hlavičku Coatese, ten tentokrát zamířil vedle branky.

90+2
    Sporting stupňuje tlak.

90+1
    Žlutou kartu dostává Marcel (Portimonense SC).

90+1
    Rozhodčí nastaví 5 minut.

90
    Coates se snažil vybojoval rohový kop, rozhodčí ukazuje odkop od branky.

89
    Manafá odzbrojil Ristovskiho.
    88. Sebastián COATES - 3:2

88
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Máme tu zápletku. Centr Naniho si našel na malém vápně SEBASTIAN COATES a koníčkem ještě dává Sportingu naději pro dnešní utkání.

88
    Joao Carlos ve vápně klouzl jinak by střílel v dobré pozici.

Jan Přikryl

Branky: 30. Manafá, 44. Nakadžima, 82. Nakadžima, 90+3. João Carlos – 63. Montero, 88. Coates

Karty:   43. Pedro Sá (POO), 51. Tabata (POO), 61. Leonardo (POO), 87. Vítor Tormena (POO), 90+1. Marcel (POO) – 51. Acuňa (SPL)

Portimonense SC: Leonardo – Vítor Tormena, Possignolo, Rú. Fernandes, Manafá – Fernandes, Pedro Sá (58. Marcel), Paulinho (67. Dener) – Tabata, Jackson Martínez (C) (84. João Carlos), Nakadžima.
    Náhradníci: Ri. Ferreira – da Silva Pereira da Silva, João Carlos, Ewerton, Dener, Hackman, Marcel.

Sporting Lisabon: Salin (45+3. Ribeiro) – Ristovski, Coates, A. Pinto, Acuňa – Gudelj, Battaglia, B. Fernandes (C), Raphinha (46. Nani) – Cabral (83. Diaby), Montero.
    Náhradníci: Ribeiro – Marcelo, Jefferson, Nani, Mané, Diaby, Petrović.

Rozhodčí: Miguel H. – Santos R., Trindade B.