Tondela – Nacional 1:1 (kon.) | Santa Clara – Chaves 1:0 (kon.) | Feirense – Belenenses 0:0 (kon.)
CD Tondela
1:1 (0:0)
CD Nacional
Pátek 05.10.2018, 16:30 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 7. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (18:32:39)

Sledovali jsme utkání mezi Tondelou a Nacionalem, který končí zaslouženou remízou 1:1. První poločas nebyl vůbec vydařený, jenže druhá půle nám to lehce vynahradila. Jako první se v 62.minutě prosadil Bruno. Vedení domácích netrvalo dlouho, protože o čtyři minuty později snížil Kalindi parádní ranou pod horní tyč. Zbytek zápasu se již dohrával. Oběma celkům bod vyhovuje. Tondela se posouvá na dvanáctou příčku, Nacional stoupá na patnácté.

90+4

90+2
    Rozhodčí Narciso se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
    90+1. Žlutá karta

90+1
    Žlutou kartu dostává Jota (CD Nacional).

90
    Žlutou kartu dostává Hélder Tavares (CD Tondela).

88
    Do ofsajdového postavení se dostal nově příchozí Cristián Arango.

87
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází António Xavier, přichází Pablo Sabbag.

86
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Aleksandar Paločević, přichází Jota.

85
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Bryan Rochez, přichází José Brayan Riascos.

84
    Nacional bude podruhé v utkání střídat.

83
    Oba celky už nechtějí dostat branku. Vypadá to na remízu.

82
    Nepřesnou přihrávku vyslal domácí Juan Delgado. Lucas Franca bude odkopávat od brány.