Valladolid – Huesca 1:0 (kon.) | Atlético – Real Betis 1:0 (kon.) | Espanyol – Villarreal 3:1 (kon.)
Sevilla – Celta Vigo 2:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (0:0)
Real Betis
Neděle 07.10.2018, 16:15 • Wanda Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 8. kola španělské LaLigy, v němž ATLÉTICO MADRID přivítá na svém stadionu REAL BETIS.

Utkáním, které se odehraje na stadionu Wanda Metropolitano v Madridu, provede jako hlavní sudí Alberto Undiano, kterému budou na čarách asistovat Roberto Díaz a Inigo Prieto.

ATLÉTICO MADRID
    Madridské Atlético se zatím drží v těsné závěsu za špičkou ligy, ovšem nemůže se nyní pyšnit tím, že je nejlepším madridským klubem. Ve španělské lize Atlético v sedmi zápasech pouze třikrát vyhrálo, hned tři zápasy skončily nerozhodně a jednou prohrálo. Lepší bilanci má Atlético v Lize mistrů, kde vyhrálo na úvod základní skupiny A v Monaku 2:1 a v druhém utkání, tentokrát doma, snadno přehrálo Club Bruggy 3:1.

REAL BETIS
    Betis si v letošním ročníku LaLigy vede zatím naprosto stejně, jako madridské Atlético! Po sedmi zápasech má naprosto shodnou bilanci tří výher, tří remíz a jedné prohry a jen díky horšímu skóre je za Atléticem na šestém místě. Stejně jako madridský klub hraje letos Betis evropské poháry, byť „pouze“ Evropskou ligu. Tam na úvod uhrál bezbrankovou remízu na hřišti Olympiakosu Pireus, ve druhém utkání pak doma snadno porazil Dudelange 3:0.

Atlético Madrid: Oblak – Juanfran, Godín, Lucas Hernández, Luís – Koke, Saúl Ñíguez, Rodri, Lemar – Griezmann, N. Kalinić.
    Náhradníci: Adán – Arias, Partey, Á. Correa, G. Martins, Garcés, Montero.

Real Betis: Pau López – Mandi, Bartra, Sidnei – Guerrero, Guardado, Lo Celso, Canales, Firpo – Morón, Joaquín.
    Náhradníci: Robles – Javi García, Inuj, A. Sanabria, Boudebouz, Tello, W. Carvalho.

Rozhodčí: Undiano – Díaz, Prieto.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Utkání začne za malý okamžik.

1

2
    Betis pod tlakem při rozehrávce na vlastní polovině.

4
    Volný kop Atlética, hosté rozehrají z levé strany, na polovině soupeře.

5
    Žádné nebezpečí pro branku Betisu, míč má gólman, který rozehrává.

6
    Thomas Lemar (Atl. Madrid) vybojoval rohový kop pro domácí tým.

7
    Tentýž hráč také roh rozehrál z levé strany, Diego Godín hlavičkuje vedle branky Betisu.

8
    Domácí s míčem u půlící čáry, kombinace středem hřiště není úspěšná.

10
    První desetiminutovka zatím hodně opatrná.

12
    Míč míří k brance Betisu, Pau López v pohodě rozehrává.

13
    Atlético se dostává na polovinu soupeře, míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany.

14
    Filipe Luís (Atl. Madrid) si připravil míč na levačku a vypálil, branku ale netrefil.

15
    Odkop od branky Betisu, míč ale ve středu hřiště získávají domácí.

16
    Stále se hraje velmi opatrný fotbal, bez šancí na jedné či druhé straně.

17
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází William Carvalho.

18
    Hraje se převážně ve středu hřiště, zatím se hraje nekoukatelný fotbal.

19
    Statistika držení míče – 25% : 75%.

21
    První dvacetiminutovka minulostí, stále sledujeme hodně opatrný fotbal.

23
    Juanfran (Atl. Madrid) fauluje na své polovině, volný kop pro Betis.

24
    Volný kop domácích, ani Betis branku soupeře neohrozil.

25
    Opět se hraje ve středu hřiště, domácí s míčem u nohy.

26
    Míče létají ze strany na stranu, z hlediště se ozývá pískot, hraje se nekoukatelný fotbal.

27
    Potlesk nyní sklízí Antoine Griezmann (Atl. Madrid), který bojoval na levé straně a chtěl vybojovat roh, to se nepovedlo.

28
    Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) šel do skluzu na pravém křídle, ale přesto míč nezasáhl a ten skončil mimo hřiště.

29
    Betis s míčem na polovině soupeře, jenže následně se míč vrací zpět na polovinu hostů.

30
    Nikola Kalinić (Atl. Madrid) faulován na své polovině, míč pro Atlético.

31
    Míč doputoval až k brance Atlética, Jan Oblak vykopává.

32
    Přihrávka z levé strany míří do vápna Atlética, ale je to nepřesný pas, který zachytil obránce domácích.

33
    Atlético se nyní nedokáže dostat z vlastní poloviny, diváci pískají.

34
    Joaquín (Real Betis) faulován na polovině Atlética, volný kop pro Betis, není to na přímou střelu.

36
    Akce domácích končí útočným faulem, míč tak získávají hosté.

37
    Dlouhý nákop domácích dopředu, následuje centr do vápna, kde nepřesně hlavičkuje Antoine Griezmann.

39
    Lucas Hernández (Atl. Madrid) vybojoval míč na polovině Betisu, pak se ale akce Atlética zbytečně zbrzdila a nyní je to opět do plných.

40
    Poslední pětiminutovka první půle, stav je stále bezbrankový, bohužel, čekáme i na nějakou pohlednou akci či šanci.

41
    Žlutou kartu dostává Júnior Firpo (Real Betis).

42
    Antoine Griezmann (Atl. Madrid) bojuje o míč na pravém křídle, vybojoval alespoň autové vhazování pro svůj tým.

43
    Betis s míčem u půlící čáry a znovu je to fotbal pouze ve středu hřiště.

44
    Statistika držení míče – 33% : 67%.

45
    Volný kop Atlética, na polovině Realu Betis, dočkáme se konečně nějaké zajímavé šance?

45
    Míč letí do vápna, kde hlavičkuje vedle branky Lucas Hernández, tak ani tentokrát se nějaké šance, nedej bože gólu, nedočkáme.

45+1

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Je za námi prvních pětačtyřicet minut, které nabídly jednu velkou fotbalovou nudu. Je až k neuvěření, jaký fotbal dokáží tak kvalitní týmy, v tak kvalitní soutěži, předvádět.

Druhý poločas začne přibližně v 17:19.

46

Dnešní utkání sleduje 63 786 diváků.

47
    Domácí vybojovali rohový kop z pravé strany.

47
    Ne, ani z tohoto rohového kopu se domácí prosadit nedokázali.

47
    Žlutou kartu dostává Juanfran (Atlético Madrid).

48
    Volný kop pro Betis, z levé strany, u pokutového území soupeře, to je celkem zajímavá pozice pro standardku.

48
    Byl to nacvičený signál, po němž ale Lorenzo Morón (Real Betis) pálí pouze nad branku.

49
    Betis měl k dispozici ještě roh z levé strany, ale ani tentokrát hosté branku soupeře neohrozili.

50
    Na druhé straně také domácí vybojovali volný kop, ale je to daleko od vápna Betisu.

51
    Nic nového, Pau López jde do souboje před brankou, aby lapil centr z levé strany.

52
    První šance zápasu v 52. minutě, kdy Nikola Kalinić (Atl. Madrid) trefuje zpoza vápna tyč hostující branky.
    52. Nikola Kalinić (Atl. Madrid) trefuje zpoza vápna tyč hostující branky

53
    Doufejme, že šancí bude přibývat! Betis se nyní snaží rozehrát od své branky.

55
    Další zajímavá šance domácích, Rodri (Atl. Madrid) vypálil a Pau López (Real Betis) měl s touto střelou starosti!
    55. Rodri (Atl. Madrid) svou střelou prověřil pozornost Lópeze

56
    Hosté nyní trochu brzdí tempo a drží míč u půlící čáry.

57
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Ángel Correa.

58
    Nepřesný pas Diego Godína, míč získává Pau López (Real Betis).

58
    Žlutou kartu dostává Diego Godín (Atlético Madrid).

60
    Hodina hry za námi, Atlético získává převahu a domácí se nyní urputně snaží o vstřelení prvního gólu.

62
    Další šance domácích, Nikola Kalinić ale tentokrát neprostřelil Pau Lópeze!
    62. Bravurní zákrok Pau Lópeze, po střele Kaliniće.

64
    Lorenzo Morón (Real Betis) padá v pokutovém území Atlética, po souboji s obráncem, ale není to penalta pro hostující tým.

66
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Cristian Tello.

66
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází Thomas Partey.

68
    Na trávníku se konečně začíná něco odehrávat, je až s podivem, že zhruba 50 minut oba týmy doslova odchodí, aby teprve poté začaly hrát fotbal.

68
    Rohový kop Betisu, z levé strany, Atlético se v pohodě ubránilo.

69
    Saúl Ñíguez (Atl. Madrid) se prodral po levé strany do zakončení, ale trefuje pouze boční síť.

70
    Napadání rozehrávky v podání Betisu.

71
    Pau López (Real Betis) si připisuje další skvělý zákrok!

72
    Na druhé straně má volný kop Betis, bude to jako roh z levé strany. Podle toho to také dopadlo, nepřesný centr.

74
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Santiago Arias.

74
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Hosté ztrácí míč ve středu hřiště, domácí šli okamžitě do útoku, který zakončil přesnou střelou k tyči ÁNGEL CORREA.
    74. Ángel CORREA - 1:0

76
    A Atlético jde opět do útoku, Betis tahá, v posledních zhruba dvaceti minutách, za výrazně kratší provaz.

77
    Žlutou kartu dostává Filipe Luís (Atlético Madrid).

78
    Lavička Betisu připravuje další střídání, hosté musí nějakým způsobem zareagovat na nepříznivý stav.

79
    Žlutou kartu dostává Saúl Ñíguez (Atlético Madrid).

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, které se zatím vyvíjí dle předpokladů, Atlético vede.

81
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Francis Guerrero, přichází Antonio Sanabria.

82
    Betis se drží na své polovině a hosté vymýšlí, kudy se dostat do blízkosti vápna Atlética.

84
    Nyní to hosté zkusili z levé strany, opět neúspěšně.

85
    Atlético nyní vyčkává na své polovině, Betis drží míč a kombinuje v blízkosti středového kruhu.

85
    Žlutou kartu dostává Marc Bartra (Real Betis).

86
    Volný kop Atlética, na polovině Betisu, domácí nespěchají s rozehrávkou.

87
    Je z toho roh pro Atlético, domácí rozehrají z pravé strany.

87
    Diego Godín (Atl. Madrid) hlavičkuje po rohovém kopu nad branku Betisu, Pau López si sáhl na míč, je z toho další roh pro Atlético.

88
    Domácí tentokrát rozehráli z levé strany, ale branku Betisu neohrozili.

88
    Žlutou kartu dostává Lucas Hernández (Atlético Madrid).

89
    Betis nyní dostává možnost volného přímého kopu, před vápnem Atlética, dočkáme se vyrovnání?

90
    Ne, Antonio Sanabria (Real Betis) to zkusil přímo na branku, kterou ale přestřelil.

90+2
    Nastavené dvě minuty se pomalu chýlí ke konci, Atlético je blízko očekávaným třem bodům.

90+3
    Žlutou kartu dostává Lorenzo Morón (Real Betis).

90+3

Zápas končí očekávaným vítězstvím Atlética a dá se říci, i po očekávaném průběhu. Fotbal se dnes hrál zhruba tak pětadvacet minut ve druhé půli, jinak to byl jen takový odvar ligového zápasu.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:13:55)