Valladolid – Huesca 1:0 (kon.) | Atlético – Real Betis 1:0 (kon.) | Espanyol – Villarreal 3:1 (kon.)
Sevilla – Celta Vigo 2:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (0:0)
Real Betis
Neděle 07.10.2018, 16:15 • Wanda Metropolitano, Madrid • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:13:55)

Zápas končí očekávaným vítězstvím Atlética a dá se říci, i po očekávaném průběhu. Fotbal se dnes hrál zhruba tak pětadvacet minut ve druhé půli, jinak to byl jen takový odvar ligového zápasu.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Lorenzo Morón (Real Betis).

90+2
    Nastavené dvě minuty se pomalu chýlí ke konci, Atlético je blízko očekávaným třem bodům.

90
    Ne, Antonio Sanabria (Real Betis) to zkusil přímo na branku, kterou ale přestřelil.

89
    Betis nyní dostává možnost volného přímého kopu, před vápnem Atlética, dočkáme se vyrovnání?

88
    Žlutou kartu dostává Lucas Hernández (Atlético Madrid).

88
    Domácí tentokrát rozehráli z levé strany, ale branku Betisu neohrozili.

87
    Diego Godín (Atl. Madrid) hlavičkuje po rohovém kopu nad branku Betisu, Pau López si sáhl na míč, je z toho další roh pro Atlético.

87
    Je z toho roh pro Atlético, domácí rozehrají z pravé strany.

86
    Volný kop Atlética, na polovině Betisu, domácí nespěchají s rozehrávkou.

85
    Žlutou kartu dostává Marc Bartra (Real Betis).

85
    Atlético nyní vyčkává na své polovině, Betis drží míč a kombinuje v blízkosti středového kruhu.

84
    Nyní to hosté zkusili z levé strany, opět neúspěšně.

82
    Betis se drží na své polovině a hosté vymýšlí, kudy se dostat do blízkosti vápna Atlética.

81
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Francis Guerrero, přichází Antonio Sanabria.

80
    Posledních deset minut tohoto utkání, které se zatím vyvíjí dle předpokladů, Atlético vede.