Sparta – Zlín | 1:5 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 5:3 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – K. Vary | 5:3 (kon.) | | | Plzeň – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) |
Tampa – Florida | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | NY Islanders – Nashville | 3:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Montreal | 1:5 (kon.) |
Toronto – Ottawa | 3:5 (kon.) | | | Dallas – Winnipeg | 5:1 (kon.) | | | Buffalo – NY Rangers | 3:1 (kon.) |
St. Louis – Chicago | 4:5 (po pr.) | | | Minnesota – Vegas | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Arizona – Anaheim | 0:1 (kon.) |
Colorado – Philadelphia | 5:2 (kon.) | | | Calgary – Vancouver | 7:4 (kon.) | | | Carolina – NY Rangers | 8:5 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Liberec | 2:5 (kon.) |
Chabarovsk – Magnitogorsk | 3:4 (kon.) | | | Vladivostok – Čeljabinsk | 2:7 (kon.) | | | Kunlun – Jekatěrinburg | 2:5 (kon.) |
Novosibirsk – Riga | 6:3 (kon.) | | | Barys – HC Slovan | 3:0 (kon.) | | | Omsk – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 5:2 (kon.) |
Nitra – Zvolen | 2:3 (po pr.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 2:0 (kon.) | | | Banská Bystrica – Nové Zámky | 2:1 (3:1 po s.n.) |
Trenčín – Miskolc | 4:0 (kon.) | | | Žilina – Košice | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | MAC Budapešť – Detva | 2:4 (kon.) |
Králův Dvůr – Žabonosy | 4:2 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 18:4 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Bohumín | 0:4 (kon.) |
Trstěnice – HC Baník Sokolov B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Mar.Lázně – Nejdek | 4:10 (kon.) | | | Žižkov Praha – Zbraslav | 6:3 (kon.) |
Slaný – Vlašim | 7:1 (kon.) | | | Tábor B – Strakonice | 1:6 (kon.) | | | Soběslav – Č. Krumlov | 1:3 (kon.) |
HC Vimperk – Telč | 4:1 (kon.) | | | HC Jičín – HC Varnsdorf | 6:0 (kon.) | | | Trutnov – Třebechovice p. O. | 4:5 (po pr.) |
Opočno – Nový Bydžov | 8:7 (kon.) | | | Jaroměř – Náchod | 2:3 (kon.) | | | Hronov – N. Město n. M. | 4:3 (kon.) |
Nová Paka – Semechnice | 17:1 (kon.) | | | Litomyšl – Lanškroun | 20:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Skuteč | 11:4 (kon.) |
Chotěboř – Choceň | 3:0 (kon.) | | | Brumov – Boskovice | 2:6 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Uh. Hradiště | 2:1 (kon.) |
HC Vajgar – Hluboká n.V. | 8:4 (kon.) | | | Rakovník – Kutná Hora | 2:3 (po pr.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 2:5 (kon.) |
Lomnice n/P – Č. Lípa | 0:0 (odl.) | | | Chrudim – Světlá nS | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – Tachov | 7:3 (kon.) |
Studénka Sledge – HC Sparta Praha Sledge | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | SOHO Olomouc – Litvínov | 0:0 (odl.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 7:3 (kon.) |
Kadaň – Klášterec nO | 7:6 (kon.) | | | Litoměřice B – Louny | 5:8 (kon.) |
konec
BK Havlíčkův Brod
2:5
(1:2, 0:1, 1:2 - N 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Štěpán Ondráček
Branky a nahrávky:
9. Kutlvašr (Kozlík), 50. Dymák (Kozlík) – 7. Putz (Plos), 16. Vodlan (Hujer, Böhm), 21. Putz (Rossmy), 43. Plos (Rossmy, Putz), 52. Rossmy (Putz), 64. Böhm (Vodlan, Měchura)
Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, Roman Zídek
Diváci: 50
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Král (Bělohlávek) – A. Dvořák, Besmák, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Matoušů, Dymák, Juřica (A), Rauš (C), Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, D. Krejčí, Prášek
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Vopravil (Franc) – Damašek, Böhm (A), Hladík, Šedivý (C), J. Dvořák, Culek, Tůma – Hujer, Putz, Měchura, Vodlan, Jenčovský, Kříž, Plos, Polák, Rossmy
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Vopravil (Franc) – Damašek, Böhm (A), Hladík, Šedivý (C), J. Dvořák, Culek, Tůma – Hujer, Putz, Měchura, Vodlan, Jenčovský, Kříž, Plos, Polák, Rossmy
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Martin Klouda, Roman Zídek
Diváci: 50
Severočeši využívají rychlý brejk a berou i bonusový bod pod Ještěd! V přečíslení dva na jednoho se výborným přehledem prezentoval Luka Vodlan, jenž mohl zakončit, ale našel najetého Martina Böhma, jenž střelou do protipohybu nedal Královi šanci! Asistence: Luka Vodlan a Adam Měchura.