Olomouc – Slovácko 5:3 (kon.) | Brno – Třinec 5:1 (kon.) | Karviná – Jihlava 0:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
5:3 (4:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 08.10.2018, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga – Morava • 11. kolo

Domácí celek po prvním poločase vedl 4:1, hosté pak dokázali vstřelit dvě branky a zadělali na drama, hattrick si připsal Zajíc. V samotném závěru pak domácí skórovali a stanovili konečný výsledek na 5:3. (15:10:46)

90+5

90+2
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí celek tento zápas zcela jistě vyhraje, pojistku vstřelil po pěkné akci JIŘÍ SPÁČIL.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Mojmír Chytil, přichází David Nízký.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

89
    Olomouc dostala hru na útočnou polovinu, kde vinou špatné přihrávky o míč přišla. Mnoho času už Slovácko na vyrovnání nemá.

88
    Tentokrát další centr před branku a brankář Olomouce Reichl si dobře vyskočil pro míč.

87
    V bílém hrající Slovácko vybojovalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale byl tečovaný domácí obranou mimo.

85
    Domácí celek propadl na útočné polovině a rychlý kontr vedl Olšanský.

84
    Domácí fotbalisté se pokouší hrát co nejaktivněji a držet hru na útočné části hrací plochy.

82
    Hosté měli možnost vyrovnat, ale Olšanského zakončení končí jen na břevnu. Štěstí měl nyní domácí celek.

81
    Zifčák se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný prvním obráncem Slovácka.

78
    Slovácko se pokouší vyrovnat, ale domácí celek hraje daleko více defenzivně.

76
    Slovácko se propracovalo na polovinu soupeře. Mojmír Chytil to zkoušel individuálně, ale vypálit přes obranu nedokázal.

74
    Chytil na půlce prohrál hlavičkovaný souboj, a tak mohla pokračovat akce hostů. Jeden z hráčů Slovácka vypálil. Balon ale končí mimo.

73
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Rostislav Baďura, přichází Martin Diblík.
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vojtěch Hajnoš, přichází Libor Pernica.

72
    Olomoucký brankář rozehrává od své branky, s rozehrávkou nikam nespěchá.

70
    Sigma vedla o tři branky, nyní je náskok už jen jednobrankový.

Jan Prošek

Branky: 19. Chytil, 23. Baďura, 28. Baďura, 43. Chvátal (pen.), 90+2. Spáčil – 21. Zajíc, 52. Zajíc, 52. Zajíc

Karty:   51. Lalkovič (OLO) – 30. Tkáč (SLO)

SK Sigma Olomouc: Reichl – Polom, Chvátal, Surzyn, Baďura (73. Diblík), Zifčák (C), Spáčil, Sláma, Zmrzlý (58. Kamas) , Lalkovič (58. Matoušek), Chytil (90. Nízký)
    Náhradníci: Gröger – Diblík, Kamas, Matoušek, Nízký

1.FC Slovácko: Nemrava – Hajnoš (73. Pernica), Olšanský, Tkáč (C), Miklík, Machalík, Kohút (65. Leskovjan) , Krejčík, Obdržálek, Zajíc, Petr
    Náhradníci: Trmal – Pernica, Leskovjan

Rozhodčí: Marek – Mojžíš, Dohnálek