Královské Vinohrady – Chodov 5:6 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:6 (3:2, 0:0, 2:4)
FAT PIPE Florbal Chodov
Čtvrtek 11.10.2018, 19:30 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga • 7. kolo

Třetí třetina byla nejlepší třetinou celého zápasu. Po bezbrankové druhé třetině jsme se dočkali rovnou šesti branek. Zpočátku měly Vinohrady blíže k vítězství a to, když odskočily soupeři na rozdíl dvou branek, avšak Chodov velmi rychle snížila od té doby byl lepším celkem na palubovce a sebevědomě mířil za těsným vítězstvím v dnešním zápase. Vinohrady však odehrály s favoritem vyrovnané utkání, avšak vítězství jako proti Střešovicím se jim již nepodařilo. (21:22:32)

Nejlepší hráči utkání
    Za tým hostí je to bezpodmínečně autor čtyř branek – Tom Ondrušek!
    Za domácí pak Petr Hartman, který si připsal hattrick.

59:58
    Přerušení a tohle už Chodov zvládne a vítězí nejtěsnějším rozdílem.

58:57
    Po pěkné souhře nakonec dobré zakončení, ale Barák uspěl před dorážkou v jeho těsné blízkosti!

58:36
    Chodov se chytře brání a po zisku míče nutí svého soupeře k napadání a snaží se co nejdéle držet míček.

58:12
    Ano, Vinohrady v šesti hráčích...

57:41
    Sražená střela a Barák nemusel zasahovat, Vinohrady v pásmu soupeře...zkusí to bez brankáře?

57:32
    Oddechový čas pro domácí.

57:00
    Tři minuty mají domácí, aby ještě favorita potrápili. Pravdou je, že jej trápí již celý zápas.

56:26
    Hra se nám nyní hodně kouskuje, otázka pro který tým lépe? Pravděpodobně pro Chodov.

56:05
    Blíží se nám koncovka zápasu a uvidíme, jestli Vinohrady dokáží ještě srovnat krok se svým soupeřem, který je lepším týmem v závěrečné periodě.
    54:26 Tom ONDRUŠEK - 5:6

54:26
    Chodov právě vstřelil branku!
    A Chodov se ujímá opět vedení a nezastavitelný TOM ONDRUŠEK proběhl celou palubovku a proti brankáři byl úspěšnější. Asistence: Ondřej Mikeš.

53:35
    A pěkná střela domácího hráče a Barák reflexivně vyrazil svou rukou!
    52:49 Petr HARTMAN - 5:5

52:49
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! A domácí odpovídají nejlepším způsobem a to dalším srovnání stavu. První střela nebyla úspěšná, ale dorážka PETRA HARTMANA už ano a koncovka zápasu nám nabízí drama. Asistence: Jan Hanák.

52:07
    Chodov ve třetí třetině ukazuje, kdo je favoritem duelu a otočil pro něj, doposud, nepříznivý stav utkání.
    51:10 Tom ONDRUŠEK - 4:5

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Skřivánek (Z. Stuchlík), 9. Hanák (Z. Stuchlík), 18. Hartman (Hanák), 43. Hartman (Z. Stuchlík), 53. Hartman (Hanák) – 9. Ondrušek (M. Vávra), 12. Pražan (M. Vávra), 43. Vošta (Krbec), 48. Ondrušek (M. Vávra), 52. Ondrušek (Pražan), 55. Ondrušek (Mikeš)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Dejmal) – Jelínek, Vnuk, D. Záň, Otta, Houra, Rychetník, O. Stuchlík – Kachnič, Šimík, Hartman – Skřivánek, Hájek, Dolejš – Hanák, J. Záň (C), Z. Stuchlík – Rossi, Entlicher.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Podhráský, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Řezáč – Vacenovský, Matejčík, Krbec – Plíhal.

Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička