Ottawa – Philadelphia | 4:7 (kon.) | | | Washington – Vegas | 5:2 (kon.) | | | Anaheim – Arizona | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Liberec – Jihlava | 4:1 (kon.) | | | Kobra – PZ Kladno | 2:1 (po pr.) | | | Vítkovice – Warriors Brno | 13:1 (kon.) |
Zlín – Technika Brno | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Třemošná | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Slavia | 2:5 (kon.) |
Mountfield HK – Žďár n/S | 8:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 5:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kometa Brno | 4:14 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 4:3 (po pr.) | | | Sparta – Kladno | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 5:0 (kon.) |
Tábor – Pardubice | 3:6 (kon.) | | | Olomouc – Vsetín | 6:4 (kon.) | | | Přerov – HK MD Šumperk | 5:2 (kon.) |
Ufa – Čeljabinsk | 5:0 (kon.) | | | Kazaň – Spartak Moskva | 1:0 (kon.) | | | N.Novgorod – Soči | 2:3 (po pr.) |
Omsk – HC Slovan | 2:3 (po pr.) |
Česko – Rusko | 1:4 (kon.) |
MAC Budapešť – Orange 20 | 5:2 (kon.) |
Nový Bydžov – Nová Paka | 3:4 (po pr.) | | | Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 8:2 (kon.) | | | SK Karviná – Studénka | 4:5 (po pr.) |
po prodl.
Piráti Chomutov
4:3
(1:1, 2:2, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Kateřina Kundertová
Branky a nahrávky:
16. Kovár (Čech, T. Svoboda), 40. Štefančík (Čech, Frollo), 40. L. Koblížek (Jiří Kulich, Frollo), 61. Štefančík – 17. März (Sapoušek, Houdek), 21. Šmajda (März, Vogel), 25. März (Šmajda, Prošek)
Rozhodčí: Místecký – Dyršmíd, Bláha
Diváci:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Malant (Šatný) – Š. Němec, Frollo, Perný, Kovár, M. Pöschl, Martínek – Spudich, L. Koblížek, Iljuk, Príhoda, Jiří Kulich, T. Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, F. Döring, Ekrt.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Kubát) – Houdek, Hohl, Prošek, Vogel, Petretič – Remeš, Hrůša, Šmajda, Blecha, Bubanec, Botoš, Sapoušek, März.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Kubát) – Houdek, Hohl, Prošek, Vogel, Petretič – Remeš, Hrůša, Šmajda, Blecha, Bubanec, Botoš, Sapoušek, März.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Místecký – Dyršmíd, Bláha
Diváci:
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Remeš – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hrůša – 2+2 min, hrubost).