Turecko – Bosna 0:0 (kon.) | Irák – Argentina 0:4 (kon.) | Wales – Španělsko 1:4 (kon.)
Francie – Island 2:2 (kon.)
Francie
2:2 (0:1)
Island
Čtvrtek 11.10.2018, 21:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Mezinárodní přípravné zápasy

Z tohoto přípravného duelu už je to vše, přeji Vám pěkný zbytek dne a dobrou noc. (23:15:26)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 4:10.

Je dobojováno! Islanďané si do druhé půle přenesli náskok 1:0, který v 58. minutě Árnason ještě zdvojnásobil, ale ani to na cenný skalp mistrů světa nestačilo. Francouzi se po druhé kapitulované brance chvíli hledali, v závěru si ale vytvořili drtivý tlak, z něhož vyrovnali na konečných 2:2. Ústřední postavou byl zejména Kylian Mbappé, který svou střelou zapříčinil vlastenec Eyjólfsson a v devadesáté minutě chladnokrevně proměnil i penaltu.

90+5

90+4
    Island nevyužil svou standardní situaci, ale k míči se ještě jednou vrátí díky nedovolenému zákroku ve středovém kruhu.

90+3
    Rozhodčí se v posledních minutách rozhodně nenudí. Poslední situaci vyřešil zcela zaslouženou žlutou kartou pro Rúnara Mára Sigurjónssona.

90+2
    Mbappé nabíral rychlost až do chvíle, kdy mu Rúnar Már Sigurjónsson kopl do kotníku a odstartoval tím menší potyčku, do které se zapojil i francouzský realizační tým.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty. Trochu času na dokonání obratu tak Francouzi ještě mají.
    90. Kylian MBAPPÉ - 2:2

90
    Francie právě vstřelila branku!
    A rázem je vyrovnáno! Pár minut po vlastním gólu Islanďané kapitulují také z penalty! Míč si na puntík postavil KYLIAN MBAPPÉ a střelou do levé strany nedal Haldórssonovi žádnou šanci, neboť hostující gólman skákal k opačné tyči.

89
    Žlutou kartu dostává Kolbeinn Sigþórsson (Island).

89
    Během centru z levé strany došlo ve vápně k faulu Sigþórssona na Zoumu, který znamená pokutový kop pro Francii!

89
    Eyjólfsson a Giroud dostali žluté karty za vzájemnou strkanici v pokutovém území.

88
    Kári Árnason se úplně nedohodl s Halldórssonem během dalšího z centrů. Je z toho další rohový kop.
    86. Hólmar EYJÓLFSSON vl. - 1:2

86
    V šestaosmdesáté minutě už se domácí dočkali. Nutno ale dodat, že to bylo s velkou dávkou štěstí. Albert Guðmundsson ztratil míč vedle vlastního vápna, do kterého vběhl Mbappé. Ten se rychlou otočkou mihl kolem Ragnara Sigurðssona a z úhlu vypálil jen do Halldórssona. Od něj se míč odrazil k hrudi HÓLMARA EYJÓLFSSONA, jenž si vstřelil smolný vlastenec, kterému nešlo zabránit.

85
    Ani teď se hosté nedokázali dostat ani za půlící čáru. Velký tlak Francouzů tak může pokračovat Digneho vhazováním.

84
    Zas a znovu létaly do ohně centry od Payeta. Ten poslední už nekompromisně zastavil Halldórsson a alespoň na chvíli otupil domácí tlak.