Jekatěrinburg – Novosibirsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (3:1 po s.n.) | Riga – Kunlun 1:3 (kon.)
Minsk – Jaroslavl 2:5 (kon.) | Petrohrad – Čerepovec 2:0 (kon.)
Dinamo Riga
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Red Star Kunlun
Pátek 12.10.2018, 18:30 • Arena Riga • KHL

V závěrečné periodě se sice domácím dokázalo snížit v přesilové hře zásluhou Džerinše, jenže v poslední minutě se do prázdné trefil Yip, který tak rozhodl o třech bodech, které směřují do Kunklunu. Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (20:53:36)

Česká stopa

Tomáš Kundrátek – (0+0), čas na ledě: 19:19
    Tomáš Mertl – (0+0), čas na ledě: 13:25

59:59
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Dmitrij Šulenin – 5 min., bitka).
    59:54 Brandon YIP - 1:3

59:54
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    O vítězi je definitivně rozhodnuto. Do prázdné brány se strefuje BRANDO YIP. Asistence: Beck, Gragnani.

59:02
    Teď už jsou domácí v šesti! Gudlevskis je na střídačce.

58:37
    Nedaří se. Hráči Kunklunu opět vystrnadili soupeře z obrané třetiny. Gudlevskis už se pomalu chystá ke střídačce.

58:11
    Kundrátek vyhodil kus černé pryže tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Hosté střídají a domácí se opět snaží usadit v pásmu.

57:23
    Dinamo se momentálně nemůže usadit v pásmu soupeře.Naopak si muselo dávat pozor na brejk Lundha, který se jen tak tak nedostal k zakončení.

56:16
    Hosté z Kunklunu už neútočí a soustředí se převážně na bránění. Do útočné třetiny se dostávají jen s tím, aby vyvezli kotouč.

54:35
    Redlihsl se dostal do zakončení. Za jízdy obdržel puk do jízdy a ranou ke vzdálenější tyči prověřil pozornost brankáře.

53:06
    Dá se očekávat ještě velmi zajímavý závěr. Riga vycítila šanci, tlačí se dopředu a hosté začínají být nervozní.
    52:12 Andris DŽERINŠ - 1:2

52:12
    Riga právě vstřelila branku!
    A i domácí nakonec přesilovou hru využívají. Bývalý hradecký forvard ANDRIS DŽERINŠ ukázal, jak je hokej jednoduchý. Najel si blíže k brance a puk zavěsil do horního růžku nad rameno brankáře. Asistence: Maione

51:01
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Zach Jüe – 2 min., nedovolené bránění).

50:06
    Ani Mittynen nedokázal překonat hostujícího brankáře. Ten je dnes jak zeď a za svá záda nepustil ani jeden kotouč.

49:03
    Rychlé přečíslení hostujícího týmu ukočíroval Gudlevskis bez větších potíží. Gólman Dimana zneškodnil střelu Redlihse a přerušil hru.

48:20
    Momentálně sledujeme dlouhou pasáž bez přerušení. Dinamo Riga je u puku a drží se v útočné třetině.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 53. Džerinš – 15. V. Lajunen (Yip, Beck), 35. Palola (V. Lajunen, Fontain), 60. Yip (Beck, Gragnani)

Dinamo Riga: Gudlevskis (Biljalov) – Gimajev, Sotnieks, Maione, Mamcics, Šulenin, Zile – Skvorcovs, M. Redlihs, Videll – Darzinš, Razgals, Džerinš – Clark, Pavlovs, Myttynen – McMillan, Gegeris, Batna – Meija.
    Red Star Kunlun: Lazušin (Brust) – V. Lajunen, Gragnani, Kundrátek, Jüe, Bartley, Mertl – Palola, Sundström, Lundh – Fontain, Tičar, Yip – St. Pierre, Beck, Latta – Kane, Squires.