USA – Kolumbie 2:4 (kon.) | Mexiko – Kostarika 3:2 (kon.) | Japonsko – Panama 3:0 (kon.)
Jižní Korea – Uruguay 2:1 (kon.) | Katar – Ekvádor 4:3 (kon.) | Saúdská Arábie – Brazílie 0:2 (kon.)
USA
2:4 (0:1)
Kolumbie A
Pátek 12.10.2018, 01:45 • Raymond James Stadium, Tampa • Mezinárodní přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:51:52)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:12.

Je konec. Kolumbie nakonec zvítězila v tomto přípravném zápase 4:2.
    Už na začátku zápasu se Falcao ocitl v šanci, ale minul bránu. Poté se hra uklidnila, ale ve 36. minutě se prezentoval naprosto excelentní trefou James Rodriguez a poslal Kolumbii do vedení. Následně to byl opět Falcao a poté Rodriguez, kteří se dostali do šance, ale gól v prvním poločase už nepadl.
    Ve druhé půli se ovšem děly velké věci. V 50. minutě srovnal Staff, když doběhl do vápna na centr z levé strany a poté zakončil z voleje za záda Ospiny. O čtyři minuty později Američané otočili utkání, když poslal Weah skvělou přihrávku do vápna, kde vyhrál souboj s dvěma obránci Wood a zakončil k pravé tyči. Ovšem v 56. minutě dostal Bacca parádní přihrávku na hranici malého vápna od Ariase a střelou do levé části branky srovnal. V 74. minutě to byl Quintero, který poslal excelentní přihrávku do šestnáctky, kde zakončil k pravé tyči Falcao a otočil tak vývoj utkání ve prospěch Kolumbie. A nakonec o pět minut později po centru Rodrigueze vystřihl parádní nůžky Miguel Borja. Následně už branka nepadla ani po střele Quintera, která jen orazítkovala levou tyč. Kolumbie tak vyhrála 4:2.

90+4

90+4
    Následně přišla střela hostujícího hráče, ale ta byla zblokována.

90+3
    Následný roh ale odvrátila obrana USA do bezpečí.

90+2
    Hosté se opět dostali do šance, když využili rychlého hráče na pravé straně, který dával míč do vápna, kde ho odkopl domácí obránce do zámezí a následuje rohový kop.

90+1
    S následným centrem z rohu si poradila obrana Kolumbie.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Američané se dostali do šance ke konci zápasu, když míč navedl do vápna Sargent, ale jeho přihrávka poté byla zblokována a USA získalo rohový kop.

89
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Barrios, přichází Roa.

88
    Následně se dostal do zakončení Borja, ale jeho rána letěla jen vedle brány.

87
    Kolumbie stále drží míč na své polovině hřiště a zrovna nikde dvakrát nespěchá.

85
    Američané ztratili míč a soupeř z Kolumbie získal autové vhazování.

84
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Quintero, přichází Chara.
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Green, přichází Sargent.

83
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Wood, přichází Novakovič.

82
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Moreno.
    80. Pumelice z nohy Quintera orazítkovala levou tyč

80
    A málem mohla Kolumbie přidat další branku, když se Quintero pohotově zbavil obránce a dal si míč na levou nohu a následně vypálil, ovšem jeho prudká rána orazítkovala jen levou tyč!

Michal Raška

Branky: 50. Saief, 53. Wood – 36. Rodriguez, 56. Bacca, 74. Falcao, 79. Miguel Borja

Karty:   32. Weah (USA), 35. Robinson (USA) – 63. Barrios (CLM)

USA: Steffen – Yedlin, Miazga, Brooks, Robinson (76. Sweat) – Bradley, Acosta – Weah (68. Delgado), Green (84. Sargent), Saief (58. Picault) – Wood (83. Novakovič)
    Náhradníci: Guzan – Cannon, Carter-Vickers, Delgado, Novakovič, Picault, Sargent, Sweat, Trapp

Kolumbie A: Ospina – Arias, Sanchez, Murillo J., Machado – Cuadrado (55. Quintero (84. Chara), Barrios (89. Roa), Uribe, Rodriguez (82. Moreno) – Bacca (76. Borja M.), Falcao (76. Cardona)
    Náhradníci: Montero – Aguilar, Murillo O., Moreno, Cardona, Palacios, Borja C., Chara, Roa, Borja M., Quintero, Villa