Černá Hora – Lucembursko 3:0 (kon.) | Malta – Maďarsko 2:1 (kon.) | Finsko – Gruzie 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Řecko 2:0 (kon.) | Dánsko – Polsko 1:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Litva 2:2 (kon.)
Ukrajina – Skotsko 3:1 (kon.) | Rusko – S. Makedonie 5:1 (kon.) | Srbsko – Rakousko 0:0 (kon.)
Rumunsko – Wales 2:0 (kon.) | Slovinsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Lotyšsko – Nizozemsko 0:3 (kon.)
Německo – Norsko 2:1 (kon.) | Slovensko – Estonsko 2:0 (kon.)
Ukrajina
3:1 (1:1)
Skotsko
Pátek 12.10.2018, 18:00 • Obolon Arena, Kyjev • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (19:57:39)

Je dobojováno! Ukrajina otočila nepříznivý vývoj utkání, kdy už od první minuty prohrávala. Dvakrát se za domácí trefil Zubkov a v nastavení přidal jistotu Kovalenko. Za skotský tým se trefil pouze Morgan. Domácí tým tedy odskočil v tabulce na rozdíl tří bodů.

90+5

90+4
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Rychlý kontr domácího týmu zakončil pohotovou střelou VIKTOR KOVALENKO. Ukrajina tedy dnešní utkání vyhraje o dvě branky – 3:1.

90+3
    Žlutou kartu dostává Lunin (Ukrajina).

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání nastavil ve druhém poločasu tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Za malý moment nám rozhodčí prozradí počet nastavených minut v tomto utkání.

87
    Máme před sebou závěrečné minuty tohoto utkání. Ukrajina je čím dál blíž k zisku tří bodů.

86
    Skotské trápení ve druhém poločase prodloužil Mallan svou nepřesnou střelou mimo branku.

83
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Zubkov, přichází Šaparenko.

80
    Kovalenko si položil dva obránce, třetího dokázal obstřelit. Na brankáře McCrorieho ale nepřišel.

78
    Zubkov byl blízko třetí branky v zápase, ale střela prolétla kousek vedle levé tyčky.

77
    Rohový kop si zkusili i domácí, kteří roh rozehráli nakrátko a pár cenných sekund udrželi míč u rohového praporku.

76
    Middleton si naběhnul do ofsajdu. Asistent rozhodčího zvedl praporek, akce Skotska opět je u konce.

75
    Šepeljev nabídnul pro soupeře standardní situaci. Tohle by pro Skotsko mohla být šance k vyrovnání.

73
    Mallan rozehrál rohový kop, který se nepovedl. Míč proletěl vápnem a skončil na druhé straně v zámezí.

72
    Skotové se budou pomalu zaměřovat na útok, což může pro soupeře otevírat vrátka v obraně.