Černá Hora – Lucembursko 3:0 (kon.) | Malta – Maďarsko 2:1 (kon.) | Finsko – Gruzie 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Řecko 2:0 (kon.) | Dánsko – Polsko 1:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Litva 2:2 (kon.)
Ukrajina – Skotsko 3:1 (kon.) | Rusko – S. Makedonie 5:1 (kon.) | Srbsko – Rakousko 0:0 (kon.)
Rumunsko – Wales 2:0 (kon.) | Slovinsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Lotyšsko – Nizozemsko 0:3 (kon.)
Německo – Norsko 2:1 (kon.) | Slovensko – Estonsko 2:0 (kon.)
Slovensko
2:0 (1:0)
Estonsko
Pátek 12.10.2018, 20:30 • Mestský štadión, Dunajská Streda • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (22:38:46)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:16.

Je dobojováno! Slováci šli díky soupeřově chybě do vedení už v první minutě gólem Erika Jirky. Estonci se postupně osmělovali a jejich vzepětí z konce úvodního poločasu dávalo tušit, že budou zlobit i po změně stran. Nic takového se ale nestalo, svěřenci trenéra Guly byli ve druhé půli dominantní a od 58. minuty už bylo o jejich výhře víceméně jasno, neboť na konečných 2:0 zvýšil Tomáš Vestenický. Slovensko tak počtvrté v řadě zvítězilo a poskočilo ve druhé kvalifikační skupině na druhé místo. Pokud ale chtějí živit naděje na postup, budou muset za pár dní uspět i v rozhodujícím utkání o všechno se Severními Iry.

90+3

90+3
    Ještě poslední záchvěv od estonské ofenzivy. Riibergův pokus byl sražený a na následný centr zleva Klein o kousek nedosáhl.

90+2
    Slováci se už nikam neženou a hlídají si míč před vlastní šestnáctkou. Víceméně se už jenom čeká na konec zápasu.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty.

90
    Fábryho centr letěl kousek před malé vápno, kam se snažil dostat Vavro, ale kvůli důraznému obrannému zákroku zakončovat nemohl.

89
    Vavrův dalekonosný střelecký pokus byl nepřesný hlavně kvůli teči jednoho z Estonců. Ti budou bránit rohový kop.

88
    Klein se po přihrávce za obranu řítil sám na Rodáka. Slováky zachránil postranní rozhodčí, který nesprávně odmával ofsajd!

87
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Tomáš Vestenický, přichází Ľubomír Tupta.

86
    Nakonec se slovenští hráči trochu vytáhli a přitlačili na rozehrávku hostů, kteří se vrátili až k vlastnímu brankáři.

85
    Domácí se zatáhli do bloku, přes který se Estonci těžko prokousávají směrem k brance Marka Rodáka.

83
    O chvíli později to zkusil i Káčer. Po pěkné individuální akci Andreje Kadlece mu to však také nesedlo.

82
    Erik Jirka sice má na kontě jeden gól, ale jinak jsou jeho mířidla hodně vychýlené. Už poněkolikáté vypálil z nějakých dvaceti metrů zcela mimo tři tyče.

81
    Slováci si v deseti poradili odkopem do naprostého bezpečí. Hned po něm už se Denis Vavro do hry vrátil.

80
    Vavro přišel k úrazu v souboji s Poomem, který mu nepříjemně bolestivě přišlápl nohu. Obránce Kodaně se s problémy dobelhal do autu.

79
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Vlasij Sinjavskij, přichází Herol Riiberg.

78
    Tempo hry hodně opadlo. Estonci už jsou trochu smíření s nepříznivým osudem a nejeví žádný větší odpor domácím hráčům, kteří si v klidu drží náskok.