Petřkovice – Frýdek-Místek 6:0 (kon.) | Zlínsko – Rýmařov 3:2 (kon.) | D. Benešov – Kroměříž 1:0 (kon.)
Hlučín – Vel. Meziříčí 8:1 (kon.) | Hodonín – Uh. Brod 4:2 (kon.) | Hulín – Uničov 0:2 (kon.)
Líšeň – Val. Meziříčí 1:0 (kon.)
FK Hodonín
4:2 (3:0)
ČSK Uherský Brod
Sobota 13.10.2018, 15:00 • Stadion U Červených Domků - J. Suka 41 (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

To je tedy ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a zase někdy příště na počtenou!
    Kryštof Škodák (16:51:53)

Je dobojováno! Hodonín nakonec po dobře odehraném prvním poločase dokázal utkání dovézt do vítězného konce. Uherský Brod se ale ve druhém poločase výrazně zlepšil a v některých pasážích hry byl i lepším týmem. Za Hodonín se z penalty prosadil Ťok, za hosty to byli Mančík a Chwaszcz.

90

90
    Více se toho již v tomto utkání nestane, hlavní rozhodčí ukončil druhý poločas a Hodonín se tak může radovat z vítězství 4:2.
    89. CHWASZCZ - 4:2

89
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    A hosté se na konci utkání podruhé prosazují! Ve volnější hře gólman Petráš vyrazil míč před sebe a pomalu se zvedal. Toho využil ŠIMON CHWASZCZ, který tak dal výsledku utkání definitivní podobu – 4:2.

88
    A mladík v domácím týmu Vilém Žák se už mohl dostat do šance, centr na něj však byl příliš vysoký.

86
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Žák F., přichází Žák V.

85
    Poměrně aktivní Dolina dostal míč do běhu a vypustil tvrdý projektil na branku. Gólman Petráš se však vyznamenal a ukázal, že v brance třetiligového týmu není náhodou.

85
    Hradil přihrál Dolinovi, jeho však předskočil Fojtík a založil domácí útočnou akci.

83
    Dolina přihrával míč spoluhráči, který však byl v ofsajdu. Zdvižený praporek pomezního tento fakt potvrdil.

81
    Lukáš Michna si až moc věřil a šel do tří protihráčů, obešel sice jednoho, druhý už ho ale však odzbrojil.

79
    Na centr na hlavu však nikdo nevyskočil a Horáček může odkopávat od branky.

78
    Filip Hroboš tvrdě sestřelil Massambu, který se snažil dostat do vápna. Hodonín má k dispozici standardku z dobré pozice.

76
    Hodonín se již do žádných velkých útočných akcí nežene a soustředí se spíše na obranu a brejky. Uherský Brod se naopak hodně vysunuje dopředu, zejména na standardní situace.

74
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Blanař, přichází Michalec.

73
    Z rohového kopu se žádná velká šance nestala a Petráš má míč v držení.

72
    Po nákopu Vrágy dopředu míč odkopl Hesek, naneštěstí pro domácí tak špatně, že z toho má Brod rohový kop.

70
    Dnešnímu utkání přihlíží 195 platících diváků!

Kryštof Škodák

Branky: 12. Massamba, 21. Hesek, 45. Massamba, 63. Ťok (pen.) – 57. Mančík, 89. Chwaszcz

Karty:   69. Hesek (HOD)

FK Hodonín: Petráš – Flasar, Suchý, Kosorin, Ťok, Žák F., Hesek "C", Michna, Šustr, Massamba, Fojtík.
    Náhradníci: Záleský – Bohun, Žák V., Hromek, Sasín.

ČSK Uherský Brod: Horáček – David M., Schwaszcz, David R., Blanař (74. Michalec), Kovář, Mančík (64. Kúdela), Dolina, Hruboš, Hradil, Vrága.
    Náhradníci: Dostál – Malenovský, Kúdela, Michalec.

Rozhodčí: Petr Zdeněk – Černý Dalibor, Nováček Ivo. Delegát FAČR: Juřička Jiří