Petřkovice – Frýdek-Místek 6:0 (kon.) | Zlínsko – Rýmařov 3:2 (kon.) | D. Benešov – Kroměříž 1:0 (kon.)
Hlučín – Vel. Meziříčí 8:1 (kon.) | Hodonín – Uh. Brod 4:2 (kon.) | Hulín – Uničov 0:2 (kon.)
Líšeň – Val. Meziříčí 1:0 (kon.)
FC Zlínsko
3:2 (1:0)
SK Jiskra Rýmařov
Sobota 13.10.2018, 10:15 • Otrokovice tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Otrokovice nakonec dokázaly otočit ve druhém poločase utkání ve svůj prospěch. Dopomohla jim k tomu i proměněná penalta a Rýmařov nakonec po dobrém začátku druhé půle odjíždí z Otrokovic bez bodu. (12:09:45)

90+3

90+2
    Hladík dostává druhou žlutou kartu a o něco dříve musí opustit hrací plochu.

90+2
    Nakonec se Rýmařov dostal ke střele, ale ta šla hodně mimo branku domácího celku.

90+2
    Centr nebyl přesný a Otrokovice se ubránily.

90+1
    Faul kousek za polovinou hřiště a to bude jedna z posledních příležitostí pro hostující celek.

90
    Hosté se však již nedostávají do nějakého zajímavého zakončení a uvidíme, kolik jim ještě rozhodčí dá času v nastaveném čase.

88
    Rýmařov se nyní bude v posledních třech, čtyřech minutách snažit o srovnání. Otrokovice to nyní nejspíše vzadu zabetonují.

88
    Žlutou kartu dostává Hladík (FC Viktoria Otrokovice).
    87. JASENSKÝ - 3:2

87
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A ADAM JASENSKÝ napálil míč tvrdou ranou do středu hřiště, kdy brankář skákal na svou levou stranu. Otrokovice tedy otáčí stav zápasu.

86
    Otrokovičtí se ubránili útoku Rýmařova a míří ihned do rychlého protiútoku, který však nakonec končí útočným faulem a to je druhá penalta dnešního zápasu, tentokrát pro Otrokovice!

84
    Blíží se nám závěr zápasu a uvidíme, zda se nějaký celek ještě dokáže prosadit. Ze hry, kterou jsem mohl vidět ve druhé půli, je remízový stav zasloužený pro oba celky.

83
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Piroška.
    81. HLADÍK - 2:2

81
    Ale najednou se otevřel prostor na pravé straně a po průniku se nakonec prosazuje JAN HLADÍK, který dává vyrovnávací trefu!

80
    Na hřišti nyní nevidíme příliš pěkný fotbal. Domácí s míčem na svých kopačkách, ale naráží na obranu soupeře, který nedává Otrokovicím příliš prostoru k cestě jejich brance.

77
    Hráči v červených dresech jsou častěji u míče a snaží se o vyrovnávací trefu. Avšak to by museli být poblíž branky Rýmařova, což nejsou.

75
    K tomu mohlo dojít po standardní situaci z pravé strany, ale centr zasáhl nejblíže stojícího hráče Rýmařova a míč se ani do před brankového prostoru nedostal.

Adam Dořák

Tomáš Honzejk

Branky: 23. Skwarczek, 81. Hladík, 87. Jasenský (pen.) – 49. Šupák, 60. Navrátil (pen.)

Karty:   42. Malý (OTR), 55. Skwarczek (OTR), 59. Zábojník (OTR), 88. Hladík (OTR)   90+2. Hladík (OTR)

FC Zlínsko: Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Kaizar (63. Obiechina), Jasenský (C), Šohaj (46. Kiška), Hladík, Křivánek (54. Slaný), Skwarczek, Mlýnek
    Náhradníci: Varous – Obiechina, Slaný, Kiška, Vašulka, Červenka

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Navrátil (71. Němec), J. Furik (C), Dydowicz, M. Furik, Kocúr, Tilkeridis, György, Šupák, Ondruška (83. Piroška), Kolísek
    Náhradníci: Baroš – D. Furik, Piroška, Harazin, Němec

Rozhodčí: Vostrejž – Vejtasa, Škrobák