Třinec – Pardubice | 6:1 (kon.) |
Ústí n/L – Kladno | 4:8 (kon.) | | | Litoměřice – Prostějov | 4:5 (kon.) | | | Frýdek-M. – Motor ČB | 2:5 (kon.) |
Poruba 2011 – Přerov | 1:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Jihlava | 1:4 (kon.) | | | Vsetín – Slavia | 3:2 (po pr.) |
Třebíč – Kadaň | 4:1 (kon.) |
Philadelphia – Vegas | 0:1 (kon.) | | | NY Rangers – Edmonton | 1:2 (kon.) | | | Ottawa – Los Angeles | 5:1 (kon.) |
Boston – Detroit | 8:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice | 1:4 (kon.) | | | Vsetín – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Kladno – Kobra | 13:1 (kon.) |
HK MD Šumperk – Havířov | 0:7 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) |
PZ Kladno – Plzeň | 2:7 (kon.) | | | Technika Brno – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Třemošná – HC Litvínov | 4:3 (po pr.) |
Slavia – Chomutov | 5:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Liberec | 0:5 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 1:5 (kon.) |
Warriors Brno – Zlín | 2:7 (kon.) |
Kazaň – Soči | 5:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jokerit | 2:1 (po pr.) | | | N.Novgorod – Spartak Moskva | 1:3 (kon.) |
Česko – Rusko | 5:3 (kon.) |
Řisuty – Sokolov | 5:4 (3:2 po s.n.) | | | Letňany – Trutnov | 0:6 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Děčín | 6:5 (po pr.) |
Bílina – Kobra | 6:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Kolín | 4:0 (kon.) | | | Jablonec n/N – Nymburk | 5:3 (kon.) |
Šumperk – Orlová | 1:5 (kon.) | | | Kopřivnice – Opava | 4:3 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 6:3 (kon.) |
Písek – Mor. Budějovice | 2:3 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 1:6 (kon.) | | | David Servis – Tábor | 4:7 (kon.) |
HC Baník Sokolov B – Nejdek | 1:5 (kon.) | | | Nový Jičín B – H. Benešov | 1:5 (kon.) | | | Radomyšl – HC Vimperk | 2:5 (kon.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 6:3 (kon.) | | | Telč – Milevsko | 2:5 (kon.) | | | HC TNP Praha – Žižkov Praha | 8:4 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Mělník | 6:2 (kon.) | | | Poděbrady – Kralupy n. Vltavou | 13:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Příbram | 3:2 (kon.) |
Humpolec – Hluboká n.V. | 5:4 (po pr.) | | | Strakonice – Soběslav | 4:7 (kon.) | | | Frýdlant – HC Jičín | 4:7 (kon.) |
Uh.Brod – Vel. Meziříčí | 2:8 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Ostroh | 2:3 (kon.) | | | Boskovice – Břeclav | 7:5 (kon.) |
Krnov – Studénka | 5:3 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín | 6:7 (po pr.) | | | Vlašim – Rakovník | 2:9 (kon.) |
Kutná Hora – Slaný | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Bohumín – Frýdek-M. "B" | 5:4 (kon.) | | | V.Popovice – Neratovice | 8:3 (kon.) |
HC Domažlice – Klatovy | 9:8 (1:0 po s.n.) | | | Uh. Hradiště – Brumov | 6:0 (kon.) | | | Blansko – Velká Bíteš | 5:4 (po pr.) |
Hvězda Praha – Kobra Praha B | 5:2 (kon.) | | | Třemošná – HC Rokycany | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Kadaň – Roudnice | 6:8 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
4:8
(0:2, 2:4, 2:2)
Rytíři Kladno
49:19
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matyáš Zelingr – 2 min., podrážení).
|
|
42:17
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jiří Severa – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
38:16
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Vágner – 2 min., hákování).
|
|
31:12
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Pavel Kousal – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
24:28
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Martin Kehar – 2 min., sekání).
|
|
19:46
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Vágner – 2 min., napadení).
|
|
17:01
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Tomáš Pšenička – 2 min., sekání).
|
|
14:21
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Daniel Kružík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
03:19
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Kaut – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
29. P. Kousal (Jícha), 30. Weinhold (Severa, T. Jandus), 46. Melka (M. Vágner, Chrpa), 47. L. Volf (TS) – 10. Zikmund (Kubík), 20. Redlich (Vampola, Kubík), 28. J. Strnad, 34. Vildumetz (Svedlund, T. Kaut), 36. T. Kaut (Redlich, Kružík), 40. Kružík (Vildumetz, Kehar), 46. Zikmund (P. Hořava, Vildumetz), 52. Redlich (Zikmund)
Rozhodčí: Veselý, Vokřál – Podrazil, Kokrment
Diváci: 1 642
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
J. Dlouhý (28. Groh) – M. Vágner (C), Weinhold, Březák, M. Jandus, Hes, M. Zdvořáček, Mert – Melka (A), Vrdlovec (A), Chrpa – T. Jandus, Pšenička, Jícha – P. Kousal, L. Volf, Tůma – Severa.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Brízgala (Cikánek) – Nash, Zelingr, P. Hořava, Zajíc (A), Kehar, Veber – Svedlund, J. Strnad (C), Vampola (A) – Vildumetz, Redlich, T. Kaut – Kružík, Zikmund, Kubík – Jelínek, Bláha, Filip – Hajný.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Brízgala (Cikánek) – Nash, Zelingr, P. Hořava, Zajíc (A), Kehar, Veber – Svedlund, J. Strnad (C), Vampola (A) – Vildumetz, Redlich, T. Kaut – Kružík, Zikmund, Kubík – Jelínek, Bláha, Filip – Hajný.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Veselý, Vokřál – Podrazil, Kokrment
Diváci: 1 642
Filip Vlček