Ústí n/L – Kladno 4:8 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 4:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:5 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Jihlava 1:4 (kon.) | Vsetín – Slavia 3:2 (po pr.)
Třebíč – Kadaň 4:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
SK Trhači Kadaň
Sobota 13.10.2018, 17:45 • KHNP Aréna • Chance liga • 13. kolo

A máme za sebou třetí třetinu. Tato třetina byla nejagresivnějších ze všech na obou stranách. Třetina jako taková začala rychlým gólem Rašky, který v čase 40:58 využil přesilovky a poslal domácí do vedení 3:1. Poté následovalo několik vyloučení, převážně na straně Třebíče, ale hostům se stále nedařilo snížit stav utkání. Nakonec se na ně ale usmála štěstěna, kdy při přesilové hře v čase 51:33 vstřelil branku po pěkné akci Chlouba. Trhači se snažili ještě o další snížení stavu, ale vše hodně ovlivnilo vyloučení z řad Kadaně, kdy šel na trestnou lavici Chlouba v čase 57:14, na čtyři minuty za vysokou hůl. Trhači tak ještě odvolali brankáře a pokusili se alespoň o hru v pěti, ale vše rozsekl opět Nedvídek v čase 59:41, který dal branku na stav 4:1. Domácí si tak potvrdili své tři body. To bude pro dnešní onlajn přenos vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (20:16:07)

59:55
    Dohrávají se poslední sekundy utkání.
    59:41 Lukáš NEDVÍDEK - 4:1

59:41
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Lukáš NEDVÍDEK si objel bránu a dává gól do prázdné brány. Stav utkání tak je 4:1. Asistence: bez asistence.

58:57
    Hosté se pokouší o založení útoku a o hru v pěti, obrana je zatím ale drží zpátky od Dostála.

58:55
    Kuchař je pryč z brány a Trhači budou hrát v pěti mužích na ledě.

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Blaha míří při vlastním oslabení do útoku, Dostál musí zasahovat a bude se vhazovat před bránou domácích.

58:05
    Brož najížděl na Kuchaře z pravé strany, vystřelil, jeho pokus končí v náruči Kucahře.

57:15
    Kotouč si berou domácí. Od modré čáry pálí Bilčík, který ale pouze nastřelil svého spoluhráče Kuska.

57:14
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Roman Chlouba – 4 min., vysoká hůl).

56:40
    Kratochvíl míří do útoku přes střední pásmo, tam mu ale jeden z Trhačů vypíchl kotouč a ten sám zakládá útok.

56:22

56:05
    Po sérii střel se hosté osvobozují vyhozením kotouče.

55:20
    Raška nahazuje kotouč k bráně hostů, kombinuje s Nedvídkem, nakonec pálí Mikyska, jeho pokus je sražen obranou.

54:25
    Puk mají na hokejkách domácí, před bránou kombinuje Kusko s Bilčíkem a Raškou na modré čáře, střela Rašky končí na betonu Kuchaře. Přichází vzápětí další střela a dorážka Rašky do prázdné brány, kam ale Kuchař stihl strčit špičku svého betonu. Brankář hostů podržel svůj tým.

54:22
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Peter Jánský – 2 min., hákování).

53:55
    Střondala se dostal po nahrávce k tvrdé střele z levé strany kluziště, jeho pokus mířil do pravého horního růžku brány Kuchaře. Puk šel ale mimo.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 9. Nedvídek (Kusko), 38. Bilčík (Raška), 41. Raška (Nedvídek, Kusko), 60. Nedvídek – 52. Chlouba (Kůs)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – Furch, Bilčík, D. Mikyska, Vl. Brož, Nedbal, V. Čejka, Hort – Střondala, Raška, Süss – P. Kratochvíl, Nedvídek, Kusko – M. Novák, Mlynář, Paták – J. Čejka, Škvrně, Havlát.
    SK Trhači Kadaň: Kuchař (Hamalčík) – Szathmáry, Blaha, Kadeřávek, Novák, Popela, Grebeňuk – Wágner, Kůs, Klíma – J. Svoboda, Šťovíček, Chlouba – Jánský, Rindoš, J. Müller – Šulek, Říha, Maršoun.

Rozhodčí: Doležal, Barek – Kotlík, Horažďovský.