Norsko – Slovinsko 1:0 (kon.) | Bulharsko – Kypr 2:1 (kon.)
Bulharsko
2:1 (0:1)
Kypr
Sobota 13.10.2018, 20:45 • Stadion Vasil Levski (Sofia) [Kapacita: 43 632] • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 3

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:40:09)

Kostas Panayi – 0

Plamen Iliev Ivanov – 2

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 9:5. Fauly: 14:23.

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Hosté sice po prvním poločase vedli 0:1 zásluhou Kastanose, ale tento příznivý výsledek se jim nepodařilo udržet. Ve druhé půli dostali dva góly z kopaček Despodova a Nedeleva. Domácí si tak připisují třetí vítězství v Lize C a jsou tak zatím stoprocentní.

90+6

90+5
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že domácí dnes nakonec zvítězí, i když to po prvním poločase nevypadalo.

90+4
    Rousias se dostal k hlavičce ve vápně po centru z pravé strany, avšak míč nasměroval mimo tři tyče.

90+3
    Anton Nedyalkov vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za zdržování.

90+2
    Hosté se snaží, ale zatím šance nepřichází. Sotiriou byl navíc nachytán v ofsajdu a hrát tak budou domácí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut, což je dost na to, aby se hosté ještě pokusili vyrovnat.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání. Stav zatím stále 2:1, avšak ještě není konec.

89
    Žlutou kartu dostává Margaca (Kypr).

89
    Domácí se nyní dostali do protiútoku, který však pro ně nedopadl příliš dobře a hrát tak mohou opět hosté.

88
    Domácí prakticky už jen brání a zatím se jim to daří. Hosté většinou útočí do pevné obrany.