Boca Chotěboř – Rapid Ústí n/L 3:7 (kon.) | Wizards Praha – Kladno 3:4 (kon.)
Wizards DDM Praha 10
3:4 (1:2)
FK Kladno
Sobota 13.10.2018, 20:30 • SH Jižní Město, Květnového vítězství 1554, Praha 11 • 2. Futsal liga západ • 3. kolo

Domácí dokázali vyrovnat skóre z pokutového kopu ve 38. minutě, avšak Kladno si tříbodový zisk vzít nenechalo, když ve 39. minutě vystřelil hostům vítězství z druhého pokutového kopu Martin Kaválek. (13:18:40)

39
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky z desetimetrového kopu je MARTIN KAVÁLEK.

39
    Žlutou kartu dostává Darek Farkaš (FK Kladno).

38
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je ANDREW ARGENT.

38
    Žlutou kartu dostává Pavel Stejskal (FK Kladno).

36
    Autorem branky je MICHAL BLAŽEK. Asistence: Andrew Argent.

21
    Autorem branky je PAVEL CAIZL.

20:01

Po dvaceti minutách hry odchází do šaten šťastnější futsalisté Kladna, kteří vedou nad domácími hráči Wizards o jednu branku.

20:00

15
    Autorem branky je MICHAL BLAŽEK. Asistence: David Dušek.

9
    Autorem branky je DAREK FARKAŠ. Asistence: Petr Šnídl.

6
    Autorem branky je PETR ŠNÍDL. Asistence: Pavel Stejskal.

00:01

Z technických důvodů přineseme ze zápasu jen změny stavu.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
    Jiří Šmid.
    Druhý rozhodčí: Jan Kresta.

Delegát: Jiří Hanzlík.

Wizards DDM Praha 10: Bellada – Blažek, Rathaus, Vácha, Argent, Pohorský, Čerbačeský, Janoušek, Dušek. Hrající trenér: Petr Rathaus.

Sestava není k dispozici podle čtyřek.

FK Kladno: M. Kučera – Šnídl, Fuydliat, Kaválek, Caizl, Farkaš, Stejskal, Vokoun, Čurda, Bejbl, Verner, Stojka, Tetour. Trenér: Jiří Veselý.

Rozhodčí: Šmid, Kresta; delegát: Hanzlík.

Příjemný sobotní večer z Prahy, kde zanedlouho vypukne zápas 3. kola 2. ligy skupiny Západ. Tým Wizards DDM Praha 10 přivítá FK Kladno.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 15. Blažek (Dušek), 36. Blažek (Argent), 38. Argent (pen.) – 6. Šnídl (Stejskal), 9. Farkaš (Šnídl), 21. Caizl, 39. Kaválek (10 m kop)

Karty:   38. Stejskal (KLA), 39. Farkaš (KLA)

Rozhodčí: Šmid, Kresta; delegát: Hanzlík