Toronto – Los Angeles 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 7:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 4:1 (kon.)
Nashville – Minnesota 4:2 (kon.)
Ottawa Senators
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Dallas Stars
Úterý 16.10.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (04:22:05)

3. Matt Duchene (Ottawa) – 0 + 2

A máme tu konec. Třetí třetina patřila jednoznačně domácímu týmu, který se prosadil hned 3x! Ve 42. minutě přidal po krásné nahrávce branku Tkachuk, pak se hra vyrovnala a Dallas měl několik šancí ke srovnání skóre. Nicméně byla to znovu Ottawa, kdo udeřil, když se v 51. minutě po krásné nahrávce od Duchenea prosadil Bødker. Dallas zkoušel hrát dlouho se 6ti muži na ledě a minutu před koncem trefil přes celé hřiště odkrytou klec Smith, který pečetil výhru Ottawy. Velkou zásluhu na výhře domácího týmu má Anderson, který chytal bezchybně.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 24, Hosté – 38.

59:40
    Chris Wideman s kotoučem čeká za brankou na konec zápasu.

59:10
    Ottawa má kotouč na hokejkách ve vlastní třetině a v utkání se již čeká na finální sirénu.
    58:23 Zack SMITH - 4:1

58:23
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa pečetí svou výhru gólem do prázdné branky! Anderson předvedl neuvěřitelný zákrok, když o gól připravil Benna, kotouč se následné ve vlastním pásmu dostal k ZACKU SMITHOVI, který přes celé hřiště trefil odkrytou branku. Bez asistence.

57:40
    Anderson stáhl lapačkou ze vzduchu kotouč a přerušuje hru.

57:20
    Stone minul odkrytou branku ze středního pásma!

56:50
    Radulov nahrával kotouč před branku,ale tam na něj čekal Harpur, který ho odpaluje,

56:30
    Dallas má obrovský tlak, Anderson předvádí parádní zákroky.

55:50
    Duchene se řítil do středního pásma aby uklidil kotouč do prázdné branky,ale John Klingberg se stihl vrátit.

55:20
    Miro Heiskanen vypálil z jedničky na první tyč, ale Anderson zasahuje betonem. Mezitím Bishop znovu zamířil na střídačku.

54:40
    Ottawa napadá rozehrávku hostů a ti se nemohou dostat s kotoučem z pásma.

54:20
    Nepovedený přechod do útoku v podání domácího týmu, místo přečíslení 2 na 1 tu máme offside.

53:40
    Brady Tkachuk nahodil kotouč do třetiny, tam ho sebrali hosté a rychle spěchají do útoku.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 40. Lajoie (Duchene), 42. B. Tkachuk (DeMelo, Tierney), 51. Bødker (Duchene), 59. Z. Smith – 17. J. Klingberg (Spezza, Radulov)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – DeMelo, Chabot, Harpur, Borowiecki, Ch. Wideman, Lajoie, Jaroš – Mark Stone, Z. Smith, B. Tkachuk – White, Duchene, Bødker – B. Ryan, Tierney, Pääjärvi – Carey, Pyatt.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Honka, Heiskanen, C. Carrick – Ja. Benn, Seguin, Comeau – Ničuškin, Spezza, Radulov – Janmark, Faksa, Pitlick – D. Shore, Dickinson, B. Ritchie.

Rozhodčí: Skilliter, Meier – Shewchyk, Sericolo

Diváci: 12,358