Kazachstán – Andorra 4:0 (kon.) | Arménie – S. Makedonie 4:0 (kon.) | Lotyšsko – Gruzie 0:3 (kon.)
Gibraltar – Lichtenštejnsko 2:1 (kon.)
Lotyšsko
0:3 (0:2)
Gruzie
Úterý 16.10.2018, 20:45 • Daugavas stadion, Riga • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 1

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:40:14)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:13.

Je konec. Gruzie dnes zvítězila jasně 3:0 a zajistila si postup do Ligy C. Už ve 3. minutě mohl poslat hosty do vedení Vako, ale neproměnil pokutový kop. V 8. minutě se Gruzie dostala už do vedení, když se prosadil Kankava. Následně se hra dost vyrovnala, ale ve 29. minutě šli hosté do dvoubrankového vedení, když se prosadil Gvilia. V 61. minutě předvedl Giorgi Chakvetadze skvělé sólo, které okořenil gólem a Gruzie vedla už 3:0. Lotyšsko se sice snažilo, ale nedokázalo si nic vypracovat.

90+3

90+3
    Ikaunieks se otočil kolem hráče, ale jeho následná střela skončila v moci Lorii.

90+1
    Jigauri to zkusil z dálky, ale přestřelil.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Chakvetadze, přichází Zarandia.

89
    Posléze přišla střela, ale ta letěla jen nad bránu Gruzie.

88
    Nyní Lotyšsko získalo rohový kop z levé strany.

86
    Hosté získali aut na polovině soupeře a zápas už se pouze dohrává.

84
    Vako to udělal velmi dobře, ale následná střela skončila pouze vedle brány.

82
    Domácí nyní získali autové vhazování na své polovině.

80
    Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Merebashvili, přichází Jigauri.

78
    Posléze se dopředu dostala Gruzie, ale následná střela letěla jen nad bránu.

76
    Následný roh nebyl nebezpečný, ale Lotyšsko zůstává u míče.

74
    Lotyšsko se snaží, ovšem dnes mu to prostě nejde a i další centr z pravé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop.