Pohronie – Sereď 2:3 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:3 (0:2)
ŠKF Sereď
sk Úterý 16.10.2018, 18:00 • Žiar nad Hronom • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 5. kolo

Ja vám v tejto chvíli ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:57:00)

Sereď tak bude čakať na svojho súpera ešte týždeň, spozná ho po súboji Prešova so Žilinou. Pre Pohronie sa púť v Slovnaft Cupe končí, domáci sa ale o to viac môžu sústrediť na boj o prvenstvo v druhej lige.

Pohronie síce zmazalo dvojgólový náskok, o dve minúty neskôr ale inkasovalo rozhodujúci gól z priameho kopu od Venúturu. Góly padali hneď po sebe, v prvom polčase v 38. a 43. minúte. V šialenej siedmej desaťminútovke sme videli tri zásahy v rozpätí siedmich minút, každý z nich bol výnimočný.

90+4

90+3
    Je po všetkom. Pelegríni neuspel v súboji jeden na jedného proti Michalíkovi. Od svojej svätyne bude odkopávať Nwolokor.

90+2
    Asi posledná šanca domácich stroskotala na nepresnosti. Sereď rozohráva štandardku len dozadu.

90+1
    Ľavačka Mečiara trafila iba múr, Pohronie ale ešte má možnosť poslať zápas do penaltového rozstrelu.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Paraj s tvrdým zásahom na Ondong – Mbu, priamy kop pre hostí z dvadsiatich metrov.

89
    Mečiarov center odkopli futbalisti Pohronia v poslednej chvíli, osamotený Vondryska ale vpredu proti presile nemal šancu.
    88. Červená karta po druhej žltej

Zdroj: livestream.com/futbalnet

88
    Na druhej strane Ján Nosko musel ukončiť brejk Serede faulom. Ľubomír Ulrich to urobil šikovne, Nosko uvidel druhú žltú kartu a musel sa tak predčasne pobrať do spŕch!
    88. Nosko (POH)

88
    Čo tomu chýbalo, aby jemný teč Pelegrínovej lopty skončil v sieti! Nosko usmernil loptu smerom medzi tri žrde, guľatý nezmysel ale opečiatkoval brvno!

87
    Štandardka, ktorú pravdepodobne opäť rozohrá Lukáš Pelegríni. Budeme svedkami ďalšieho gólu?