Japonsko – Uruguay 4:3 (kon.) | Jižní Korea – Panama 2:2 (kon.) | Brazílie – Argentina 1:0 (kon.)
Dánsko – Rakousko 2:0 (kon.) | Švédsko – Slovensko 1:1 (kon.) | Belgie – Nizozemsko 1:1 (kon.)
Belgie
1:1 (1:1)
Nizozemsko
Úterý 16.10.2018, 20:45Mezinárodní přípravné zápasy

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:43:53)

Fauly: 12:10

Přátelské utkání mezi dvěma velkými rivaly Belgií a Nizozemskem skončilo remízou 1:1. Vše podstatné se odehrálo už v prvním poločase. Domácí skvěle nastoupili do utkání a už v v páté minutě se radovali z gólu Mertense. Nizozemci postupně hru vyrovnali a nakonec se dočkali z vyrovnání, když se z brejku prosadil Groeneveld. Nizozemci později mohli i vést, ale střela Promese z dálky zaťukala jen na tyč. Ve druhém poločase sice začali Belgičané tlakem, šanci na skórování měl Batshuayi, ale postupně hru převzali pod kontrolu Nizozemci. Vítězný gól mohl po rohovém kopu Aké, ale Mignolet ho vychytal. V závěru pak díky standardních situací tlačili Belgičané, ale ani oni už se branky nedočkali.

90+3

90+3
    Každou chvíli už přijde závěrečný hvizd tohoto přáteláku.

90+2
    Hosté se snaží ještě zvrátit utkání na svou stranu, ale nejspíš se už jim to nepovede.

90+2
    Ani tento přímý kop Belgie vítěznou brankou utkání nekončí.

90+1
    Hans Hateboer trochu kazí dojem ze své ho výkonu žlutou kartou.

90+1
    Belgičané to zkusili z přímáku přímo na branku, ale byla to střela nepřesná.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Depay cpal z levé strany míč před branku, ale nikdo se do zakončení nedostal.

87
    Nizozemsko pokračuje v kvalitním výkonu, který předvádí celý druhý poločas. Belgie se zatím ale umně brání.

85
    Belgičané měli k dispozici zajímavou standardní situaci, ale nic z ní nevytěžili.

84
    Tonny Vilhena předvedl tvrdý faul a dostává žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Youri Tielmans, přichází Yannick Carrasco.

83
    Depay to zkusil z velké dálky, ale tato rána neměla šanci na úspěch. Mignolet ji dobře viděl a také chytil.