S. Makedonie – Gibraltar 6:1 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Kypr 1:1 (kon.) | Estonsko – Albánie 2:2 (kon.) | Finsko – Litva 0:2 (kon.)
Polsko – Gruzie 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakousko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménie 0:0 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:1 (kon.) | Německo – Irsko 2:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgie 0:3 (kon.) | Island – Španělsko 2:7 (kon.)
Francie – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švýcarsko 3:1 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Finsko
0:2 (0:0)
Litva
Úterý 16.10.2018, 18:00 • Tehtaan Kenttä, Valkeakoski, Finsko • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:51:59)

Dnešní utkání končí vítězstvím Litvy 2:0, které je zcela zasloužené. Finové si, zejména ve druhé půli, nevytvořili jedinou kloudnou šanci, naproti Litevci byli od úvodních sekund druhé půle jasně lepší a zaslouženě si z Valkeakoski odváží všechny body.

90+4

90+2
    Litva právě vstřelila branku!
    GIEDRIUS MATULEVIČIUS sice neproměnil pokutový kop, ale následně přece jenom dokázal dostat míč do branky a hosté tak navyšují své vedení.

90+2
    Giedrius Matulevičius (Litva) neproměňuje pokutový kop.

90+2
    Pozor, rozhodčí Papadopulos nařizuje pokutový kop pro Litvu!

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Vertainen (Finsko).

89
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Marazas, přichází Milašius.

87
    Žlutou kartu dostává Väisänen (Finsko).

87
    Po faulu na Karjalainena přichází hosté o míč, hrát tak mohou domácí.

87
    V útoku hosté, Baniulis zkouší střelecké štěstí, branku Finů ale netrefuje.

86
    Do konce zápasu zbývá posledních zhruba pět minut, Finové stále prohrávají o gól a Litevci jsou blízko cenným třem bodům.

84
    Po nedovoleném zákroku Väisänena získávají míč hosté.

82
    Druhý rohový kop Finska rozehrával Kairinen, ale ani tentokrát Finové branku Litvy ohrozit nedokázali.

81
    Finové dostávají další možnost rohového kopu, dočkají se tedy vyrovnání?

80
    A Finové budou zahrávat také rohový kop.

79
    Matulevičius se opět dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokován a do protiútoku vyrazili domácí.

79
    Litva vybojovala rohový kop, který bude rozehrávat po zajímavé střele Matulevičiuse, Lasickas.