S. Makedonie – Gibraltar 6:1 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Kypr 1:1 (kon.) | Estonsko – Albánie 2:2 (kon.) | Finsko – Litva 0:2 (kon.)
Polsko – Gruzie 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakousko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménie 0:0 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:1 (kon.) | Německo – Irsko 2:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgie 0:3 (kon.) | Island – Španělsko 2:7 (kon.)
Francie – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švýcarsko 3:1 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Rumunsko
4:0 (3:0)
Lichtenštejnsko
Úterý 16.10.2018, 20:00 • Stadionul Ilie Oană (Ploieşti) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:54:33)

Sledovali jsme utkání mezi Rumunskem a Lichtenštejnskem, který skončil jasnou výhrou 4:0. V první poločase se prosadil Hagi po krásném volném přímém kopu a dvakrát se trefil i Puscas. Druhou půli spíš odchodili a tak se prosadili až v 78.minutě, kdy se prosadil po pěkné individuální akci Petre. Rumunsko vyhrává skupinu před Portugalskem, Bosnou a Hercegovinou či Walesem. Lichtenštejnsko zůstává na posledním místě.

90+3

90+2
    Blíží se konec utkání a stav zřejmě zůstane 4:0.

90+1
    Rumunsko kombinuje na své útočné polovině a motají hlavy soupeře, jako kdyby byli na centrifuze.

90
    Rozhodčí Kasumi se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Wolfinger, přichází Ritter.

87
    Žlutou kartu dostává Morutan (Rumunsko).

86
    Další roh pro domácí národní tým do 21 let nepřinesl pátou branku.

85
    Lichtenštejnsko to ubránilo a stále prohrává pouze jenom o čtyři branky.

84
    Další rohový kop rozehraje Morutan.

83
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Graber N., přichází Kardesoglu.

82
    Hostující trenér Fuchsbchler bude podruhé v tomto utkání střídat.

81
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Stefan.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby.

79
    Cicaldau se ihned dostal do další šance, jenže ve stoprocentní šanci míjí bránu Lichtenštejnska!
    78. PETRE - 4:0

78
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ADRIAN PETRE, který dostal parádní přihrávku Cicaldaue. Ve vápně si krásně zpracoval míč a přesnou střelou nedal Majerovi šanci a zvyšuje na 4:0!

76
    Opět nepřinesl žádné větší ohrožení brány Majera, který v druhé fázi hry nemá téměř žádnou náročnou práci.

Ondřej Klos

Branky: 14. Puscas, 25. Hagi, 39. Puscas, 78. Petre

Karty:   50. Ivan (RUM), 87. Morutan (RUM) – 34. Graber (LIC), 41. Frommelt (LIC), 54. Viret (LIC)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 12:0. Střely mimo: 11:0. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:16.
    Rumunsko: Radu- Stefan, Pascanu, Ghita, Butean- Cicaldou, Nedelcu- Ivan (74. Petre), Hagi (64. Morutan) Man (57.Matan)- Puscas
    Náhradníci: Cabuz- Ciobanu, Coman, Matan, Morutan, Petre, Rus

Lichtenštejnsko: Majer- Haas, Unterrainer, Seeman- Graber N. (83. Kardesoglu), Frick N., Frommelt, Graber L.- Wolfinger (88. Ritter), Frick Y., Viret (66. Vogt)
    Náhradníci: Majer- Hilti, Kardesoglu, Koller, Ritter, Salanovič, Vogt

Rozhodčí: Besfort Kasumi (KOS)