Itálie – Srbsko 1:3 (kon.) | Nizozemsko – Čína 1:3 (kon.)
3
23 25 25 25
Úterý 16.10.2018, 12:20Mistrovství světa žen • Skupina H

0:0
    Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:17:46)

0:0
    Nizozemky tak prohrály svůj teprve druhý zápas na šampionátu a v semifinále si zahrají proti dalším favoritkám ze Srbska. Čínu čeká o něco hratelnější, ale rovněž těžká, Itálie.

0:0
    Čína sice prohrála těsně první set, ale od druhé sady byla lepším týmem na hřišti. Po hladce vyhraných druhém a třetím setu se sice dostala do mírných problémů na začátku čtvrtého dějství, ale rychle opět převzala taktovku a od stavu 13:13 znovu dominovala.