23 25 25 25
AERO Odolena Voda
1
25 20 22 17
Úterý 16.10.2018, 17:45 • Sportovní hala, České Budějovice • Uniqa extraliga mužů • 3. kolo

0:0
    Jihostroj České Budějovice si poradil v zápase třetího kola s Odolenou Vodou ve čtyřech setech.

Domácím se úvod zápasu příliš nevydařil. Při sérii Marka Mikuly se domácí dostali pod tlak a ztrátu ani v závěru setu už smazat neodkázali. Ve druhém setu se dlouho bojovalo o každý bod, poté přišel velmi sporný moment ze strany rozhodčích a Odolena Voda se nechala až příliš rozhodit. Druhý set už domácí dohráli do vítězného konce, stejně dopadl i set třetí, domácím se dařilo tlačit servisem a skvěle bránili. Čtvrtá sada už byla zcela v režii Jihostroje, který zvítězil o osm bodů. (19:49:13)

25:17
    Čtvrtý set skončil.

25:17
    Je konec! Toms Vanags riskoval na podání, Staples ale dokázal přihrát, poté nahrával Kupilík Toduovi, který zakončil výměnu i celý zápas.

24:17
    Radek Mach je na podání. Hosté první mečbol odvrací útokem Martina Hladíka.

24:16
    Osm mečbolů pro Jihostroj. Martin Hladík poslal plachtící podání jen daleko do autu.

23:16
    Aero snižuje velkou ztrátu po nepřesném servisu Maxe Staplese.

23:15
    Alexander Russell na servisu. Šotola i nyní dokázal zužitkoval nahrávku Filipa Kupilíka.

22:15
    Filip Kupilík je na podání. Vanagsova rána z hlavního kůlu prolétla domácí obranou.

22:14
    Marek Mikula na podání. Domácí kontrují útokem Šotoly do dlouhé diagonály.

21:14
    Proměněnou bodovku se nyní prezentoval Vanags.

21:13
    Jihostroj míří k zisku čtvrté sady. Marek Mikula servisem zatlačil Kryštofa, ale hosté se s bodovkou nepopasovali.

20:13
    Todua je na podání. A dnes již třetí nečistý úder Maxe Staplese.

20:12
    Dvacátý bod pro Jihostroj zařídil útokem po vysoké nahrávce Michálek.

19:12
    Šotola chyboval na podání, následně se ještě poroučel k zemi.

19:11
    Odolena Voda se ještě pokouší o malý zázrak. Nepřesné podání tomu ale příliš nepomáhá.

18:11
    Radek Mach je na podání. Vanags se útokem neprosadil, poté ale už nebyl ubráněn v poli Mikula.

18:10
    A už to je o osm bodů. Po servisu Radka Macha využil bodovku Šotola.

17:10
    Ale domácím nyní funguje útok. Michálek sice neprošel obranou, ale poté smečoval jen do autu Hladík.