ERA Basketball Nymburk
93:94 (17:30, 36:52, 62:66, 82:82 - 86:86)
AEK Athény
Úterý 16.10.2018, 18:30 • Královka aréna, Praha • Liga mistrů • Skupina C

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:43:38)

V základní skupině Ligy mistrů má tak Nymburk po dvou zápasech dvě porážky. AEK Athény to mají 1-1.

Domácí může mrzet zejména nevyužité tříbodové vedení v prvním prodloužení. Na druhou stranu za druhý poločas stáhli domácí ztrátu 16 bodů a svým basketbalem bavili. Na kýženou první výhru však nedosáhli.

Nymburk sice v utkání prohrával už o 18 bodů, ale prokázal neskutečnou bojovnost a nebyl daleko od toho, aby na domácí palubovce zvítězil. Jenže na kdyby se nehraje a hosté z Athén nakonec přes dvě prodloužení dokázali urvat cenné vítězství.

Konec zápasu. (93:94)

49:59
    Hosté míjí obě šestky, ale to jim vůbec nevadí. (93:94)

49:59
    Do konce přesně 1,1 vteřiny. (93:94)

49:59
    Lawrence ale také nedal nájezd! Do konce zápasu zbývá jen vteřina a domácí faulovali. Dvě šestky pro Athény! (93:94)