Třebíč – Havířov 1:2 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 2:3 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 4:0 (kon.)
Jihlava – Slavia 3:0 (kon.) | Litoměřice – Kladno 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Prostějov 2:5 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
AZ Havířov
Středa 17.10.2018, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 15. kolo

56:56
    Tak tohle je slibná šance pro domácí! Havířovský Bořuta (HAV) obdržel 2 minuty za hákování

50:33
    Třebíč si komplikuje zápas, protože bude hrát další oslabení. Kusko (TRE) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

37:15
    Další vyloučení na straně domácích. Havlát (TRE) odpyká za svůj tým 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

33:28
    Vodný (TRE) obdržel 2 minuty za nesportovní chování.

30:12
    Azet je aktivnější a teď si vybojoval přesilovku. Čermák (TRE) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

17:38
    Novák (TRE) vyloučen na 2 minuty za sekání.

02:40
    Rutar (HAV) vyloučen na 2 minuty za pozdní dohrání.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 1. Vodný (Bilčík) – 13. Gřeš (Kotala), 18. Chroboček (L. Bednář, Pořízek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Bilčík, R. Čermák, Vl. Brož, Furch, V. Čejka, Nedbal – Vodný, Raška, Süss – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Mlynář, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Škvrně, M. Novák.
    AZ Havířov: Lukáš (Bláha) – Chroboček, Matai, Houdek, Rutar, Bořuta, Mrowiec, Dudek – R. Veselý, F. Seman, Rehuš – O. Procházka, Haas, L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala – Macuh, Cihlář, Bambula.

Rozhodčí: Veselý, Vrba – Rubáš, Tvrdík