Tábor – Pelhřimov 6:5 (kon.) | Žďár n/S – Písek 7:4 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 3:1 (kon.) | Opava – Šumperk 2:1 (2:1 po s.n.) | Orlová – SHK iClinic Hodonín 0:8 (kon.)
konec
HC Orlová
0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
SHK iClinic Hodonín
Středa 17.10.2018, 18:00 • Na Stuchlíkovci 982,Orlová • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 10. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:11:48)
     
    58:51
    A Svoboda je zpět v brance
     
    58:49
    Oba týmy v plném počtu.
     
    58:01
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.
     
    56:49
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Miklík – 2 min., hrubost).
     
    56:49
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Hovsepyan – 2 min., hrubost).
     
    56:11
    Hosté v plném počtu.
     
    55:34
    Dang netrefil odkrytou branku.
     
    54:11
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Mikeska – 2 min., podrážení).
     
    48:53
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Jenže i Ovčaři inkasuje branku,kterou mu po přihrávce Mikesky dává MATĚJ CHARVÁT
     
    47:20
    Na to už neměl nervy Svoboda,kterého střídá v brance domácích Ovčaři.
     
    47:20
    Drtiči právě vstřelili branku!
    A hosté pokračují v brankostrojii po přihrávce Hladiše se trefil JAN FIŠERA
     
    47:14
    Nyní skvěle Svoboda proti střele Matuly.
     
    45:32
    Domácí v plném počtu.
     
    43:32
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Kysučan – 2 min., hákování).
     
    42:27
    Drtiči právě vstřelili branku!
    A hosté zvyšují již na 0:6 po přihrávce Charváta se trefil MAREK RŮŽIČKA
     
    41:44
    Hosté v plném počtu.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.

    Dalibor Wilder

    Branky a nahrávky: 3. Růžička (Kobylík), 15. Jurča (Ševčík), 30. FinsterleI (Miklík), 30. Mikeska (Ševčík), 39. Fišera (Charvát), 43. Růžička (Charvát), 48. Fišera (Hladiš), 49. Charvát (Mikeska)


    HC Orlová: Svoboda (Ovčaři) – Janiczek, Kropka, Szturc, Spálovský, Puškár, Štěpánek, Šendera, Ballner, Smrčka, Sládkovský, Šmíd, Kovařík, Klíma, Tvrdík, Brodek, Dang, Akmetianov, Hovsepyan (C), Kysučan.
    SHK iClinic Hodonín: Kubáń(Juríček) – Sedlák, Fišera, Kobylík, Rýpar, Mikéska, Ševčík, Hladiš, Miklík, Charvát, Hložánek, Matějka, Šaršok, Finsterle, Škutchan, Růžička, Matula, Jurča, Polák.

    Rozhodčí: Šutara – Bartek, Dohnal.