USA – Peru 1:1 (kon.) | Mexiko – Chile 0:1 (kon.)
USA
1:1 (0:0)
Peru
Středa 17.10.2018, 01:30 • Rentschler Field (East Hartford) • Mezinárodní přípravné zápasy

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (03:59:58)

Sledovali jsme utkání mezi USA a Peru, které končí zřejmě zaslouženou remízou 1:1. O první branku se postaral v 50..minutě Sargent po krásné přihrávce Acosty. Už to vypadalo, že domácí udrží své vedení, jenže v 87.minutě přesnou dorážkou srovnal na konečných 1:1 Flores. Peru bylo aktivnější, jenže si nedokázalo vytvořit žádné větší šance.

90+3

90+2
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Weah, přichází Robinson.

90+1
    Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Polo, přichází Carillo.

90
    Rozhodčí se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Nedovolený zákrok nově příchozího Yedlina.

88
    Peru je nadále u míče a bude bojovat o vítězství.
    87. FLORES - 1:1

87
    Peru právě vstřelilo branku!
    Tak jsem to zakřikl! Autorem branky je EDISON FLORES, který si krásně naběhl do vápna a dorážkou překonává bezmocného Guzmána. Carter-Vickers zaspal a branka jde na jeho vrub.