Washington – NY Rangers | 4:3 (po pr.) | | | Montreal – St. Louis | 3:2 (kon.) | | | Calgary – Boston | 5:2 (kon.) |
Anaheim – NY Islanders | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 5:3 (1:0 po s.n.) | | | Třinec – Přerov | 5:3 (kon.) |
Magnitogorsk – Omsk | 4:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Barys | 4:5 (po pr.) | | | Jaroslavl – Vladivostok | 4:0 (kon.) |
N.Novgorod – Jokerit | 4:5 (po pr.) | | | Kazaň – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Dynamo Moskva | 3:2 (kon.) |
HC Slovan – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Riga | 2:3 (kon.) | | | Viťaz – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) |
HC Litvínov – Kladno | 0:5 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 2:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 2:3 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 3:5 (kon.) | | | Žďár n/S – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 3:2 (po pr.) |
Kometa Brno – Salzburg | 4:5 (po pr.) |
Orange 20 – Detva | 1:3 (kon.) | | | Žilina – Miskolc | 4:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Humenné | 1:7 (kon.) |
Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 8:4 (kon.) |
po prodl.
HC Energie Karlovy Vary
3:2
(0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
55:53
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Holub.
|
|
53:04
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., držení).
|
|
32:22
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Roubal – 2 min., podrážení).
|
|
24:43
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Slanina – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
17:19
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Maydl – 2 min., podrážení).
|
|
05:50
|
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kořán – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
36. Bernáth (Prošek, Křemen), 48. Bernáth (Křemen), 63. Bernáth (Tureček, Přibyl) – 35. Princl, 57. Malát (Eret)
Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Marek
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Bednář (Kašpar) – Bernáth, Klejna, Přibyl, Stejskal, Kořán, Tureček (A), Novák, Zavřel – Záruba, Maydl, Berčík, Prošek (A), Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub (C), Černý, Křemen
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Šiller, Malák – Ženíšek, Soukup, Slanina, Matiášek (A), Adamec, Roubal, Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Šiller, Malák – Ženíšek, Soukup, Slanina, Matiášek (A), Adamec, Roubal, Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Marek
Diváci:
Vlastimil Mourek
@04Vlastam