24:23 (10:11)
DHK Baník Most
Pátek 19.10.2018, 18:00 • Veselí nad Moravou • MOL liga žen • 6. kolo

SHK Veselí n.M. – DHK Baník Most 24:23 (10:11)
    Nejvíce branek: Olšovská 6/2, Pastorková 6/2, Žitňanová 4 – Šustková 5/1, Kovařová 5/1, Kostelná 3/2. Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/4. Vyloučení: 3:4. (19:46:32)

Veselí urvalo dva body deset sekund před koncem a porazilo Most o jednu branku 24:23. Po většinu zápasu musely domácí hráčky dotahovat, skóre se otočilo v jejich prospěch ve 42. minutě a od té doby Most tahal za kratší část provazu. Veselí šlo do trháku až o tři branky, ale Baník dokázal tento náskok smazat, v posledních pěti minutách se vedení přelévalo ze strany na stranu, ale rozhodla šťastná ruka Žitňanové, která rozhodla o těsném vítězství Veselí.

Konec zápasu. (24:23)

60
    Gól domácí hráčky odstartoval neskutečnou radost domácích fanoušků a spoluhráček jak na palubovce, tak na střídačce. (24:23)
    60. Veronika ŽITŇANOVÁ a její branka v posledních sekundách zápasu.
    60
    Tak to je něco! Most svůj útok neproměnil,k dyž dobře zasáhla Olšovská, v následném výpadu Veselí, nepokryly hostující hráčky Žitňanovou, která zkusila přelobovat Müllnerovou podruhé za sebou a vyšlo to! (24:23)
    59
    Žitňanová byla na křídle zcela volná a svůj druhý pokus už proměnila, poprvé namířila míč do tyče. (23:23)

59
    V souboji Kubáčkové a Šustkové to odnesl kotník domácí hráčky, která musí na střídačku. (22:23)

59
    Také prorážení na druhé straně. Veselí může vyrovnat. (22:23)

58
    Lukšíková se dopustila při útoku průrazu a Most jde do útoku, patrně nebude nikam pospíchat. (22:23)

58
    Eksteinová je vyloučena na dvě minuty. (22:23)
    57
    Jana Šustková otáčí karty na stranu Mostu. (22:23)
    56
    Katarína Kostelná opět vyrovnává. (22:22)
    56
    Hostující hráčka sice zachytila přihrávku Olšovské na Boorovou, jenže upadla, Boorová se zmocnila míč a prostřelila Müllnerovou. (22:21)
    55
    Střížková vyrovnává stav zápasu na 21:21. Zbývajících pět minut zápasu slibuje napínavou podívanou. (21:21)
    53
    Jana Šustková využila přesilovku a snižuje na rozdíl jedné branky. (21:20)

53
    Pozor! Mária Olšovská je vyloučena na dvě minuty. Toto může sehrát důležitou roli v konečném měření sil. (21:19)