HC Litvínov – Kladno 0:5 (kon.) | Chomutov – Slavia 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:3 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Olomouc 1:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:2 (po pr.)
Kometa Brno – Salzburg 4:5 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
2:3 (0:0, 1:1, 0:2 - N 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 18.10.2018, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Pardubice vítězí po šedesáti minutách. Mladá Boleslav alespoň vybojovala bod v prodloužení.

Děkujeme, že jste sledovali náš přenos. (20:01:54)

60:54
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

PETR FOERSTER uklidil po rychlé výměně puk k pravé tyči. Boleslavi tak zařídil alespoň bonusový bod za vítězství v prodloužení. Asistence: Mikuláš Hovorka, Jan Grim.

60:40
    Hovorka udržel puk a předává jej Grimovi. Boleslav v útočném pásmu.

60:09
    Kotouč má ve své moci tým Boleslavi.

60:01

Základní zápas tedy dvěma góly ve třetí třetině rozhodlo ve svůj prospěch Dynamo.

Následovat bude dodatečné prodloužení o bonusový bod.

59:49
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Mert – 2 min., hákování).

59:30
    Klikorka ještě sám přes celé kluziště zaváží kotouč k soupeřově brance.

59:12
    Oddechový čas pro hosty.

59:12
    Dynamo odehrává jen na zakázané uvolnění. Boleslav už pochopitelně hraje bez gólmana.

58:47
    Boleslavští se ještě snaží zvrátit zápas. Dynamo zatím dobře cloní střely.

58:15
    Koffer stíhá Hovorku v cestě za pukem.

58:07
    Oddechový čas pro domácí.

57:53
    Dynamo drží dvougólové vedení, Boleslav se zatím marně tlačí do vážnějšího ohrožení Vlka.

57:19
    Buckova přízemní rána zastavena betonem Zeithamla.

57:09
    Pardubice zůstávají v útoku.

56:52

Jaroslav Kindl

Branky a nahrávky: 33. Moravčík (Klikorka, Závora), 61. Foerster (Hovorka, Grim) – 22. Mert (Pochobradský, Kostka), 53. Rouha (Pochobradský, Chára), 54. Rohlík (Koffer, Mert)

BK Mladá Boleslav: Zeithaml (Mašek) – Klikorka, Sýkora, Dotter, M. Houška, Hovorka, Imlauf, Procházka – Schulz, Závora, Simon, Dlask, Moucha, Foerster (A), V. Houška, Grim (C), Vasilev, Moravčík, | Trenér: Jan Křivohlávek
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Nečas) – Dubovčí, Hrádek, Oliva (C), Leder, Bučko, Blažej (A), Mert – Hledík, Pochobradský, Rouha, Rozlílek (A), Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal | Trenér: Richard Král

Rozhodčí: Jaroš – Špringl, Tasch